Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elloptak tolem itt Magyarorsza...

Elloptak tolem itt Magyarorszagon a taskam a szemelyi adataimmal es most nem tudok hazamenni Romaniaba, mit tehetek? Esetleg a magyar rendorseg tudna segiteni valamilyen papirral, hogy a Vamnal at tudjak kelni?

Figyelt kérdés
a keresztlevelem maradt meg csak,par oraja loptak el tolem,ha lehet valaki segitsen erdeklodjetek meg,hogy a rendorseg tudna-e segiteni? esetleg valamennyi penzosszeget kell fizessek? amugy ez nem gond,nagyon szepen koszonom aki megerdeklodi nekem!

2012. júl. 15. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
menj be a legközelebbi rendöségre, hátha. De szerintem a követségre kéne elmenni, ott elvileg adnak ideiglenes papírokat.
2012. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
követtség melyik városban található? én Debrecenben vagyok,kb.1 hétig még nyaralok...
2012. júl. 17. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Budapest. De először menj be a rendőrségre
2012. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!