Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én zárkózott vagyok?

Én zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim.


Egyesek szerint èn nem nyitok senki felè. Oda szoktam menni az emberekhez, szoktam társalogni.


Hogyan kell nyitni az emberek felè? :(



2017. aug. 3. 14:09
 1/3 A kérdező kommentje:
22/F
2017. aug. 3. 14:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem is törekszel arra, hogy kapcsolatokat alakíts ki, találj olyan személyeket akikben megbízol és az értékrendetek is hasonló, vannak közös témáitok, akkor aszociális vagy. Viszont abban az esetben, ha próbálkozol, de különféle okokból - rossz beszédkészség, dadogás, egyedi értékrend, egyedi világnézetek stb. - kifolyólag nem jön össze, akkor introvertált vagy. Nem adok olyan tanácsot, hogy járj el diszkókba, kocsmákba és ott próbálj barátokat szeretni, hiszen ők csak a rossz útra terelhetnének el. Az nem jó hely a kapcsolatteremtésre. Ha valóban értelmes, intelligens személyekkel szeretnél megismerkedni, akkor járj el színházi előadásokra, hangversenyekre, szabadtéri előadásokra, fesztiválokra - kulturális fesztiválokra -, vagy egyszerűen próbálkozz meg osztálytársak felé nyitni - feltéve, ha még esetleg iskolába jársz.


15/F

2017. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Segíts nekik, amiben tudsz, tegyél fel egy olyan kérdést, ami érdekel az adott személlyel kapcsolatban és abból kerekedhet egy beszélgetés (akár). De ez a másik fél hozzáállásán is múlik.

Én sem vagyok túl kezdeményező, gyakran előjön a mizantróp "énem".

#2: Köszönöm, hogy használtad az aszociális szót. Már kezdtem elveszíteni a reményt, hogy létezik olyan ember, aki nem az antiszociálist használja ebben a szövegkörnyezetben.

2017. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!