Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik haverom mindig...

Az egyik haverom mindig dicsekszik amikor jobb jegyet kap nálam Szerintetek is bunkóság?

Figyelt kérdés
Legyen rá büszke és örülök is neki hogy jót irt de miért kell ezzel dicsekedni? Dirrekt mondja mindig hogy az övé ötös az enyém meg csak hármas
2016. dec. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordított esetben te is dicsekedj neki :D
2016. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel. Azokra az emberekre jellemző, akik kevesebbnek érzik magukat a másiknál (itt a haverod, nálad). Ezek a jegyek és más, számára pozitív impulzusok azt erősítik benne, hogy közelebb került a te szintedhez.
2016. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Nem vall kifinomultságra, legtöbbször ignorálom.
2016. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt haverom, aki irigykedett, ha jobb jegyet szereztem, pedig én nem dicsekedtem neki. De egyre jobban ellenségeskedni kezdett velem emiatt. Aztán annyira nem ment neki a suli, hogy kirakták.
2016. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!