Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért van ez? Nagyon...

Vajon miért van ez? Nagyon ragaszkodom hozzá!

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom. (én lány vagyok, de nincs köztünk semmi, nem is volt, nem is lesz!) Gyakorlatilag ő a legjobb barátom, mindent együtt csinálunk. Ovis korunk óta. De egyfolytában nyafog, olyan dolgokról beszél ami egyáltalán nem érdekel és untat, de ő tudja, csak nem szeretném megsérteni, és előszeretettel üt is, nem is gyengén. Eléggé erős, szóval fáj. Egyszer gyomorszájon ütött, mert kicsit "tiszteletlenül" beszéltem hozzá. Annyit mondtam, hogy "ez" és csak viccből, de hát ő nem vette annak. Fejemet is ütötte már. Mindennek ellenére ha betegség miatt nem jön iskolába, hiányzik, és nehezen viselem, ha mással beszél szünetben. Nem azért, mert féltékeny vagyok, csak nem tudom.. Vannak barátaim, és neki is, szóval nem azért van, mert kiközösítenek mindkettőnket. Hiába vannak furcsa és rossz szokásai, mindig felvidít. De miért ragaszkodok hozzá ennyire? Nem vagyok szerelmes belé, soha nem is voltam! Ő sem.
2016. dec. 14. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és szinte minden nap összeveszünk.
2016. dec. 14. 18:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Szüleid korán elváltak, apaminta nincs előtted, anyukád meg elfelejtette elmondani neked, hogy azzal aki hagyja magát, azzal bármit meg lehet tenni.
2016. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt régóta ismeritek egymást, van érzelmi kötelék, másrészt a bántalmazás megfelelési kényszert okoz nálad, amitől még jobban ragaszkodsz hozzá. Kicsit a Stockholm szindrómához lehet hasonlítani a dolgot.
2016. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szüleim jól megvannak egymással, köszi. c:
2016. dec. 14. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Szüleim jól megvannak egymással, köszi. c: "


Akkor hát bátran fordulj apádhoz és meséld már el neki, hogyan vágott gyomoron téged a kis tökös haverod. Ha lehet még ma tedd meg. c:

2016. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!