Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért kereshetett?...

Vajon miért kereshetett? Kíváncsi vagyok (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel még pár éve nyáron egy 3hetes közös program során ismerkedtünk meg, és viszonylag jóban lettünk :)

Utána voltak közös programjaink még sokat beszélgettünk, de közeledett az egyetem, mind2nknek kevés ideje volt.

be is kerültünk a várt egyetemre, addigra már nagyon keveset beszéltünk, a kevés szabadidő és annak különböző elosztásai miatt. Utoljára 1 éve beszéltünk, egészen eltávolodtunk, akkor is egy kis tanulmányi segítség miatt írt.


azóta nem beszéltünk egyáltalán. aztán most a héten írt, gondoltam megint tanulással kapcsolatban...

beszélgettünk egy keveset, megbeszéltük kivel mik történtek, aztán végül nem tanulás lett a téma, hanem hogy kimegyünk-e valamikor valamerre..


de valahogy nem tudom, nem hiszem hogy ez lehetett a fő szándék.. szerintetek miért írhatott? :)


2016. okt. 19. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Rám is rámírnak időnként ilyen régi ismerősök, szerintem leginkább bűntudatból, mert tudják, hogy miattuk csúszott el az egész barátság-téma. Én már nem szoktam ezeket a bájolgásokat erőltetni, de te tudod.
2016. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
erőltetésről nincs szó, szívesen elbeszélgettem vele, az meg hogy eltávolodtunk senkinek a hibája, csak szimplán így alakult :)
2016. okt. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!