Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gólyabál lesz, de nincs kivel...

Gólyabál lesz, de nincs kivel mennem?

Figyelt kérdés
Van pár lány akikkel beszélgetés szinten elvagyok az egyetemen, de barátaim nincsnek, ezekkel a lányokkal is csak óra előtt beszélünk általában és nekik is megvan a saját baráti körük, ahova valahogy nem sikerült csatlakoznom. Szerintetek megkérdezzem, hogy csatlakozhatom- e valamelyikükhöz? Nem tűnne furának? Így is néha úgy érzem, hogy rájuk akaszkodom. Facebookon vagy személyesen kérdezzem meg inkább?

2016. nov. 18. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb személyesen, vagy ha épp fb-n beszéltek akkor az is jó.


Abban sincs semmi ha egyedül mész. Ugyis lesznek ott ismerősök.

A mi csoportunkbol senki nem jött rajtam kívül, de feltaláltam magam.

2016. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs azzal, ha egyedül mész, ott is megismerhetsz új arcokat és haverkodhatsz.
2016. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

EN egyedül lenni eseményeken valahogy nem tudom, mindig rettentő kínosan erzem magam es sajna nincs annyi ismerősöm meg, hogy tutira találjak valakit.

Majd személyesen puhatolozom, aztán max ha nem jonnek akkor el hívom a legjobb baratnom, bár o nem oda jár suliba, de azert ketten megis jobb :)

2016. nov. 18. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Isztok ugyis annyit, hogy 1-2 óra múlva már mindenki haver lesz.
2016. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gfjzhwfegjhsj válasza:
REKT
2016. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!