Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen érdekbarátnő?

Az ilyen érdekbarátnő?

Figyelt kérdés
7. osztàlyos làny vagyok, elég jó tanuló. Az osztàlyból az egyik lànnyal vagyok jóban, a többivel sincs bajom, de vele nagyon jó kapcsolatba , de nem az h semmit sem tanul, de tényleg semmit, hanem mikor hazaérek az iskolàból elkészítem a hàzit, tanulok, gyors fellépek a facebookra csak olyan üzenetem van h fényképezzem le a hàzit mindenből. Magyarból olyanok vannak h pl ki kell írni a balladàból a szereplőket. Olyankor elkezdem neki magyaràzni h, hogy nem tudja megcsinàlni, elolvasta egyàltalàn? Akkor azt vàlaszolja h igen de küldjem el és fizet ha elküldöm. Mondom neki h majd a felnőtt lesz akkor majd segítek neki hànyni a sz*rt és majd valaki pénzelni fogja. Arra meg: addig még sok van. A tegnap megbeszéltem ezt a BFF-emmel aki külföldre költözött, azt mondta nem normàlis, és rám írt az a làny h küldjem el a hétfői hàzit is, azt talàltuk ki a bff-emmel h elküldök neki egy iskolai leckét amit ott írtunk, szerintem azt se vette volna észre, hogy ha oroszul lett volna. És fb-n akàrmit mondhatok neki h h nem tudja leirni ennyire ... Nem lehet, akkor is könyörög h küldjem el. Felmérőkön is előre kijelenti nekem h lesni fog rollam. Egyszer az iskolàba megrágtam ezt neki akkor egy darabig hozzám se szolt és meg tiszta bunkó volt....mig nem irtunk valamiből. Mikor kap egy rossz kérnet akkor azt kérdezi h ez ugye jó? De komolyan, itt 2 ről beszélek, vagy -2 körül. Így még 9. be se fog bejutni a vàrosba. Még ha azt kérné h magyaràzzam el neki el is magyaràznàm de azért nyisaa ki màr a füzetet.

2016. okt. 16. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

az ilyennel nem is kell foglalkozni. én se szeretem odaadni egyébként a kidolgozott tételeimet stb, mert az nekem jó, de lehet másnak nem és engem szapul, hogy nem jó. ezt is megmondhatod neki vagy azt hogy nincs időd kedved stb és oldja meg magának.


esetleg tilthatnád fb-n vagy ne is reagálj a leveleire.

2016. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen érdekbarátnő, sőt barátnak sem mondható. Ne foglalkozz vele hadd könyörögjön. Meg kell tanulnia hogy nem fog mindig az ölébe repülni a sült galamb. Tiltsd le faceról, ülj el mellőle a suliban és kész. Te is láttad hogy addig van jóba veled amíg megcsinálod amit kér. Hagyd ott hadd bukjon meg és keress egy normális barátnőt.
2016. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, érdekbarátnő :)

Amúgy szerintem még fiatal vagyhozzá hogy barátnőzz, foglalkozz a tanulással, hosszabb távon megéri :)

23 L

2016. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gooku ***** válasza:

Ha fizet érte, mi baj van?!

Tesómnak is fizettek, ő 14/F.

Én 17/F.

2016. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen érdekbarátnő. Viszont az a benyomásom, hogy valamiért ragaszkodsz hozzá, hogy a barátnőd legyen.

Akkor te is légy "érdekbarátnő", legalább olyan szempontból, hogy addig tartogasd társaságnak, amíg nem, találsz jobbat.

Megnevelni nem tudod, ne is tedd, az a szülei dolga (lett volna). Ők szülőként, felnőttként nem mentek sokra nálad, ha kioktatod a is lustát, még neked áll feljebb. Te leszel a rossz, ez nem hiányzik neked.

Nézd, ha lelesi a leckét rólad, attól a te tudásod se több, se kevesebb nem lesz. Neked meglesz a tudásod, jó gimiben tudsz továbbtanulni, ő meg tényleg mehet kakit lapátolni. Ez az ő döntése. Majd egyszer rá fog jönni, hogy nem jól csinálta.

Néha azért megcsinálhatnád, hogy nem mégy fel a Fészre, mondván, hogy "el voltál foglalva, nem értél rá." Nem vagy te köteles készenlétben állni. :-)

2016. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hibásan írtam:

nem mentek sokra nálad = nem mentek sokra NÁLA.

2016. okt. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem kell olyanokat írni, jogy szart fog lapátolni...Ennyi idősen még nem lehet tudni kiből mi lesz! Ha rossz gimibe megy akkor is bejuthat sok szorgalommal jó egyetemre. A ti korotokban én is gyakran másoltam a leckét a barátnőimről, holott nem voltam buta csak lusta. Gimiben olyan osztályba kerültem, ahol az osztálytársaim nagy része általában nem írt házit, szóval sose tudtam lesz-e kiről másolni, de nem akartam beégni ezért rá voltam kényszerülve, hogy megírjam a házit, én lettem az osztály egyik másolható embere, de nem bántam, megtanultam, hogy nem lehet másokra támadszkodni folyton és ezt a barátnőd is meg fogja tanulni előbb-utóbb. Valószínűleg nem bízik magában, én a helyedben párszor áthívnám magamhoz, és írjátok meg együtt a házit, segíts inkább neki! 19/L
2016. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!