Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszonéves korban köthetők...

Huszonéves korban köthetők még igazi, mély barátságok?

Figyelt kérdés
Ti hogy látjátok? Sosem késő, ugye? Sok olyan emberrel szakadt meg a kapcsolatom akikkel egykor barátok voltunk...
2016. szept. 6. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. :) Én is azt hittem sokáig, hogy megmaradnak majd azok a barátságok, amiket korábban kötöttem, de mellőlem is sokan leszakadtak. Nyilván maradtak is, de a barátaim jó része egyetemről van most már.
2016. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem sosem késő.
2016. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lelkem mélyén én is bízom bennem, hogy sosem késő :) a tapasztalatok sajnos nem ezt mutatják de próbálok pozitív lenni :) ki tudja mit hoz a jövő!
2016. szept. 6. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:

A közösen átélt jó vagy balsors minden életkorban összekovácsol.

Értelem szerűen akinek nincsenek jó vagy rossz közösségi élményei az összekovácsolódni sem tud.

Az én tapasztalatom egyébként az,hogy felnőtt korban a közös érdek által létrejött kapcsolatokból alakulhat ki barátság.

2016. szept. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 éves kor fölött nehezebb új barátságokat kialakítani, mivel elfoglaltabbak is az emberek, meg sokan már csak a párkapcsolatuknak élnek és elzárkóznak. Viszont amikor mégis sikerül kialakítani barátságot ennyi idősen, az szerintem általában pont hogy mély és szoros barátság lesz, mert ennyi idősen az emberek tartós emberi kapcsolatok kialakítására törekszenek. Nekem például általános iskolából, gimiből csak 1 barát maradt meg. Egyetemről 6, netről 2. Az utóbbi 8 embert mind 20 éves korom után ismertem meg, és sosem gondoltam volna hogy ilyen jó barátaim lesznek. Viszont továbbra is nyitott vagyok a barátkozásra, ha vas, zala vagy győr-moson-sopron megyei vagy, szívesen barátkozom veled is, írj üzenetet.
2016. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet. Én a legjobb barátnőm csak két éve a barátom, és közelebbi a kapcsolatom vele, mint olyanokkal, akiket 10 éve ismerek, pedig egy éve már, hogy nem is egy országban élünk.

Szóval nyugodtan szerezz barátokat, sosincs késő.

2016. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! :) 9 41 Bp-en lakom úgyhogy Győr Moson sajnos messze van
2016. szept. 7. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért számít a távolság? :D Beszélgetni csak tudtok.Ha meg a végén annyira jól összebarátkoznátok privátban, akkor később egy párszor úgy is összehoznátok valamit.
2016. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz :)
2016. szept. 8. 00:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!