Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakivel volt hasonló?

Valakivel volt hasonló?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Volt egy fiú akiről azt hittem hogy a legjobb barátom de utólag úgy látom hogy mi soha nem voltunk barátok. 3 éve nyáron kezdődött ez a dolog hogy csak ugy véletlen egymásra találtunk és barátok lettünk, utána egész nyáron együtt voltunk egyszer ő volt nálam egyszer én nála egyszer én aludtam nála egyszer ő nálam. Fura volt a dolog mert mindig ölelkeztünk meg összebújva aludtunk de mégsem történt semmi mert tudtuk nem lenne értelme mert mind a ketten akkor estünk ki egy nehéz kapcsolatból és én nyár végére terveztem hogy ki költözök külföldre. Minden rendben volt köztünk teljesen összhangban voltunk, ugyan azokat szerettük és utáltuk ugyan az a zenei stílus és ugyan az a gondolkodás és így úgy olvastunk egymásban mint egy könyvben és egymáson kívül mégsem ismert minket senki igazán. Így telt el a nyár és én a tervezett időpontban elköltöztem és ő össze jött a volt barátnőjével ami nem is lett volna probléma csak akkor nem beszéltünk mert sosem volt rám ideje. Szakítottak és ujra elkezdődött ez a dolog csak durvábban. Már az üzenetek végén szív, becenevek, hiányzol regények és többet kezdtünk el érezni egymás iránt mint barátok de most sem lett a dologból semmi mert el költözött és talált egy nőt magának "élete szerelmét" akit úgy hívtak mint engem. Közben néha beszéltünk amikor szüksége volt rám de nem volt ugyan olyan. Amikor vége lett a lánnyal sokkal többet keztünk el beszélni volt hogy egész nap és ugy hozta a sors hogy haza költözök. Az egésznapos üzenet beszélgetésekből órahosszás telefonbeszélgetések lettek egészen addig ameddig bele nem szerettem és ő is belém. Telt az idő és már egy éve nem találkoztunk a távolság miatt meg dolgozott de mind a ketten tudtuk hogy ha haza érünk a bunkábol és ott fog várni az a minden napos cuki üzenet hogy miért és mennyire szeretjük egymást és mennyire hiányzik a másik. Mindenkiben egymást kerestük és mindent megbeszéltünk és tudtam hogy rá mindig számíthatok úgy ahogy ö is rám. De utána történt valami és egyre kevesebbet beszéltünk szerinte én kerültem ki a beszélgetéseket de igazából ő rázott le mindig hogy fáradt de előte márt azt terveztük hogy mit csinálunk, hova megyünk ha haza jön. Egy nap felhívott és azt kérdezte hogy őszinte volt e velem mindig. Erre nem tudtam mit mondani mert nem hazudott soha csak mindig későn szólt a dolgokról. Elmondta hogy szeret engem de közben más lányokkal is beszél (szarul esett de valahol belül tudtam) és utána elég érdekes beszélgetéseket láttam fb-n és nem is szólt hogy haza jött. Neki lett barátnője és nekem barátom... De ez most nem ugyan az a történet ami eddig volt mert most nem beszélünk és hiányzik. Nem tudom mit tehetnék vagy hogy tényleg csak kihasznált e de nem tudom kezelni a helyzetet és nem tudom mit tegyek... Kérlek srgítsetek... 😞

2016. aug. 31. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit segítsünk? Felejtsed el.
2016. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak kihasznált, te vagy a lelki szemetesládája is. Többet az életben nem beszélnék vele a helyedben.

21f

2016. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...és egy újabb lány, aki inkább értetlent játszik, csak nehogy szembe kelljen néznie a ténnyel: buta volt, hagyta kihasználni magát. Komolyan nincs tipped, hogy mit kellene tenned? Nem vetted észre, hogy egész idő alatt csak azért "barátkozott" mert azt leste, mikor juthat be a bugyidba? A lánybarátaiddal is rendszeresen együtt alszol összeölelkezve..? Elhitted egy egész évnyi nem találkozás után a blőd "szeretlek" hazugságot? Nem jutott eszedbe, hogy egy szerelmes ember mindent megtenne, hogy találkozhasson veled? Amúgy tulajdonképpen mit is akarsz, ha neked is van pasid? Marha szerelmes lehettél te is, ha máris más férfi jár benned.
2016. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!