Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MIért pattintott le ez a nő?

MIért pattintott le ez a nő?

Figyelt kérdés
(34 éves, 1 hete ismerkedtünk meg személyesen, jó volt vele beszélgetni, majd ismét randiztunk egy alkalommal.. aztán rá 4 napra mikor ismét kérnék egy időpontot akkor azt válaszolta,hogy "kapott egy régi ismerősétől hívást és el kell köszönjön.." Én adom magam könnyen vagy balfék vagyok? Én 27 leszek, ő meg 34 és bejött. Már sokadik alkalom ilyen,hogy "könnyen adnám magam mert egy normális kapcsolatra vágynék és belefutok ilyenekbe.. vélemények érdekelnének,h én vagyok idióta vagy a taktika (amit rühellek) hiánya gond?

2016. jún. 5. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érzik rajtad a kétségbeesést, hogy mindegy, hogy ki, csak legyen nőd.
2016. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kifogás volt a nő részéről.
2016. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Mi az, hogy "könnyen adod magad"? Férfiaknak nem szokás kéretniük magukat, vagy lemaradtam valamiről?
2016. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gnoomage ***** válasza:
Az is lehet hogy ronda vagy, de adott egy esélyt...
2016. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Eszter76 ***** válasza:
91%

Nem veled van a baj, nyugi! :-) A leírás alapján térskeresőzöl, vagy ilyesmi... ne tudd meg, hány ilyen katasztrófa randim volt (csak fordítva, én vagyok a nő) - de megtanultam nagyon jól szórakozni ezeken, és kiröhogni az újabb és újabb idiótákat, balfékeket és hazugokat... ha így nézed, nagyon jó móka lesz, hidd el.

Ja! És végül megtaláltam a párom (ott, a társkeresőn). :-) Már van egy közös kislányunk is.

Szóval kitartás, nem veled van a baj - a többiek ilyen idióták. Majd lesz egy, aki nem csinálja ezt - az lesz az igazi. :-)

2016. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én 27 vagyok, egy normális kapcsolatra vágynék, értelmiségi párral aki nem idióta és nyitott vagyok- erre értettem ,h könnyen adom lehet magam. Nem tudok ilyen taktikázós játékokat űzni, meg nem is akarok. Kezdek kiábrándulni a sok felszínes , sznob emberből. És ezen agyalok,h én vagyok a barom? 193 cm, izmos, vagyok,állítólag aki meg jobb az ördögnél egy fokkal az már pasinak jó :D - én meg ronda sem vagyok, kedves "x" edik kommentelő. Felsőfokú végzettséggel dolgozom bankban- hülye sem vagyok (remélem) Ez a 2. ilyen eset és mindkettőnél nyitott voltam és kezdek ezen agyalni,h lehet nem kéne.
2016. jún. 5. 23:20
 7/9 A kérdező kommentje:
az első randi olyan volt,h nem is terveztük, élőben leszólítottam mert hányok a netes ismerkedéstől.. aztán ő mondta,h pár nappal később menjünk el máshová.. erre kérném a következő találkát és ezt kaptam..
2016. jún. 5. 23:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Az h nem vagy az esete még nem azt jelenti h baj lenne veled. Még akkor sem feltétlen ha 20 30 40 sikertelen randid lenne. Nem tudom h eddig hány barátnőd volt, mennyi ideig de kitartónak kell lenni. Látszik h nem vagy hü**e, szóval tudod h az életben mindenért meg kell szenvedni. (Annak a pár embernek akinek meg az ölébe hullik a jó az más téren szenved.) Szóval erre a kérdésre inkább némi biztató szót vársz sztem mint valami nagy bölcsességet. :D Kitartás.
2016. jún. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert rossz szögben lőttél rá. War Thunder-ben történt?
2016. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!