Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Pattintott követ szeretnék...

Pattintott követ szeretnék ajtóköré rakni, misungba, a keverési arány milyen legyen? Micropor v. mész kell bele?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igazi misung csak homok és cement keveréke. El kellett simítani, döngölni, majd cementes lével meglocsolva rakták rá a cementlapokat.
2012. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobban járnál vele ha flexibilis csempe ragasztóval rögzítenéd a simított falra.
2012. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Baumit Baumacol Pro jó lesz hozzá?
2012. ápr. 24. 07:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló célra 350-es cement és homok 1/3-as keverékét használtam valamikor régen, de a flexibilis csemperagasztóval szerintem is jobban jársz. Viszont drágább...
2012. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amikor építkeztem a baumax saját márkás ragasztóját használtam burkoláshoz.Padló fűtés van még 1 kő sem jött fel.Szerintem amit te írtál az is bőven megfelel csak flexi legyen.
2012. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választokat!


Holnap be is fejezem a munkát! Végül a bramacol pro-t használtam/om. Úgynézki beltérre megfelel erre a célra, habár fagyálló, de kültérre inkább a murexin felexiét használnám.


Üdv mindenkinek!

2012. ápr. 26. 23:16
 7/7 Hibatuja válasza:
Ha meszelt vagy glettelt falra rakod, javaslom a murexin alapozóját. Nagyon jó. Portalanítja a falat és biztosabb kötést ad a köveknek Nem kell sok belőle nm-ként kb 2 dl.
2012. ápr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!