Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egyik barátotok/barátnőtök csajozás/pasizás mániába kezdett, és titeket elhanyagolt emiatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindig fel akart szedni valakit, ezért a bulikban mindig ott hagyott, meg ilyesmik.
2015. okt. 20. 19:01
 1/1 anonim válasza:

Igen, a volt legjobb barátnőm ilyen.

Mindig más srác fűzte és ez azt jelentette, hogy bulikban akartak vele kavarni, nem normális randikra hívták. Szóval mindig mentünk bulizni.

Ha vízilabdás sráccal kavart, akkor nekik mentünk a bulijaikra.

Ha orvostanhallgató, vagy joghallgató, vagy bármilyen más egyetemista, akkor egyetemista bulikra jártunk, akár hétköznap is.

Ha idősebbek, akkor az ő társaságukba mentünk. És még sorolhatnám.

Én feltaláltam magam, elkezdtem barátkozni, ismerkedni az ottaniakkal. És az a vicc, hogy amíg őt lerázták 1-2 alkalom után a pasik, nekem a barátságok megmaradtak. Szóval neki csak én voltam mindig, de én pedig tele vagyok olyan emberekkel, akikkel tényleg jóban vagyok és nem csak Facebook-barátok vagyunk. Tehát én a mai napig simán elmegyek bármilyen egyetemista buliba, míg neki ciki, mert hogy "jaj, ott van X és Y" stb.

2015. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!