Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Az osztályban van két lány, akikkel beszélek, de velük iskolán kivül egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Meg rajtuk kivül van egy fiú, akivel neten beszélek és még életembe nem találkoztam vele. De amúgy vele is csak azért beszélek, mert van egy barátja, aki tetszik. Szóval nem mondanám olyan túl jó barátomnak.

Akikkel régebben beszélgettem neten, mind azt mondták, hogy jó fej vagyok és amikor mondtam nekik, hogy nem igazán vannak barátaim, meglepődtek, hogy hogy lehet ez, amikor velük ilyen tök beszédes vagyok meg mindig elszórakoztatom őket. Egyébként azzal a két lánnyal az osztályban is igy van, hogy mindig én vagyok a társaságban az, aki mindig beszél meg röhögteti őket meg ilyesmi. És rajtuk is azt látom néha, hogy akarnak velem beszélni, én viszont elég hamar megunom őket és olyankor igy magamba zárkózok és senkihez nem szólok órákon keresztül, csak zenét hallgatok meg telefonozok.

Amikor iskolán kivül nem találkozom velük, akkor is elég jól elvagyok mások társasága nélkül. Viszont mostanában egyre gyakrabban gondolok arra, hogy milyen nyomorult életem van, hogy nincs egy db barátom se, nincs egy ember, akinek fontos lennék, nincs kinek elmondanom a gondjaimat...Ez is olyan szánalmas már amúgy, hogy ha valami kinom van, nem tudom senkinek se elmondani, ezért inkább kiirom ide, hogy hátha vadidegen emberek majd megmondják, mit csináljak.

És ezt nem értem amúgy, hogy ha ilyen gyakran rám tör a magány, akkor csak szükségem van a társaságra, viszont ha valakivel élőben beszélek, ilyen fél óra múlva megunom és akkor meg legszivesebben elbújnék valahová, hogy ne kelljen beszélnem velük. Miért van ez? 17/L


2015. okt. 16. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A jó embereknek sosem lesznek barátai.
2015. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor csak nem vagyok olyan jó ember, ha egyik pillanatban még azért sirok, hogy beszéljen velem valaki, aztán ha tényleg odajönnek hozzám, fél óra múlva már a pokolba kivánnám őket és inkább lennék egyedül ._.
2015. okt. 16. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
" De amúgy vele is csak azért beszélek, mert van egy barátja, aki tetszik." Ne csodálkozz. :D
2015. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"De akkor csak nem vagyok olyan jó ember, ha egyik pillanatban még azért sirok, hogy beszéljen velem valaki, aztán ha tényleg odajönnek hozzám, fél óra múlva már a pokolba kivánnám őket és inkább lennék egyedül ._."


Mintha magamat hallanám. nekem is úgy volt, hogy unatkoztam, rá írtam, egyfolytában beszélt, alig írtam vissza már fél óra után, mert untam. Szerintem valóságban kellene valakivel beszélgetned, nem virtuálisan.

2015. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy ha neten beszélek valakivel, még el is vagyok vele több órán keresztül is akár, de élőben fél óra után megunok másokat :/
2015. okt. 16. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, ha megunsz másokat és ha pokolba kívánod őket, jobb is, hogy nincsenek barátaid.
2015. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor lenne igazán nagy probléma, ha azon a 2 lányon, akikkel beszélgetni szoktál, nem látnád az érdeklődést vagy a nyitási szándékot. Ha nyitnak feléd, használd ki, ne légy buta! Vegyél erőt magadon. Ha te nem nyitsz a másik felé, lerázod őket úgymond, nem sokáig fognak keresni. Mi lenne, ha velük is beszélgetnél facebookon keresztül? :) Írtad, hogy amikor neten keresztül beszélsz mással, nincs ilyen gondod..


18/L

2015. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. okt. 18. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!