Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg baj hogy nincsenek...

Tényleg baj hogy nincsenek barátaim? 17/f

Figyelt kérdés

Pár éve még mondogatták a szüleim hogy menjek társaságba és ha valami iskolai program volt akkor nem hagyták hogy otthon maradjak, de én nem akartam menni mert ott voltak az osztálytársaim.


Még pszichológushoz is akart vinni anya.


Most vissza emlékeztem erre és az lenne a kérdésem hogy miért ennyire baj?


Biztonságban érzem magam a 4 fal között, de nem értem miért baj az ha nem járok sehova.


2015. okt. 4. 22:38
 1/6 anonim válasza:

Szia! Szerintem egyaltalan nem baj, hasonlo cipoben jarok, utalom az osztalytarsaimat, suliba is nyikorogva megyek el! Nekemsincsenek nagyon barataim, 1-2 de veluk is az a beszelo viszony. Szerintem nem baj, de lehet hogy egy ideo utan hianyozni fog a tarsasag.

15/L

2015. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

dolgozni hogy fogsz azt nem lehet a 4 fal között

ha a szüleidel vagy veled történik valami hogy fogsz komunikáli az orvossal a rendőrel a biztositoval...

tipikus mai életképteln ember leszel mert nem tanulsz meg élni, másokkal együt élni

2015. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második, ne dramatizáld már túl! Nincsenek barátai. Senki nem mondta, hogy nem tud kommunikálni.


Én is introvertált vagyok, biztonságban érzem magam itthon, de nem ijedek meg az "éles" helyzetektől, tudok beszélni.


Kérdező, nem is igényled a társaságot, jól értem? Vannak ilyen emberek, akiket mások nem tudnak megérteni, mert magukból indulnak ki. :) Én is utáltam eljárni otthonról.

2015. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezzel nincs semmi gond, mindaddíg amíg tudsz/nem félsz megnyilvánulni és saját magadért ki tudsz állni akkor amikor kell. Ha azért érzed biztonságban magad a négy fal között mert félénk vagy akkor már kevésbé...
2015. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem baj, én is ilyen vagyok. Ha nincs körülöttem senki, akkor nem ia bánthat senki.


23f

2015. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szakember választása egyáltalán nem rossz ötlet. Nem megoldás, hogy barátok nélkül élj. Nem azt mondom mindenkivel legjobb haver kell legyél, de az osztályból kéne legalább 1-2 ember akire azt mondhatod hogy számítasz és bizonyos szintig megbízol benne.


Én azt javaslom keress fel egy pszichológust, lehet valami összetettebb lelki probléma van az egész mögött. Tudom nehéz elfogadni, de el nem tudod képzelni hogy pár terápiás beszélgetés mennyit segíthet! Szóval hajrá!

2015. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!