Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Na akkor kifejtem. Szeptembertől lettem gimnáziumos, és nagy reményeket fűztem az osztályomhoz, de csalódnom kellett. Nem tudom hogyan fogalmazhatnék, de ők teljesen más világ. Gondoltam, jól van, nem baj, majd megkedvelem őket de már egy hónap eltelt és nincsenek barátaim. Persze jóba vagyok velük, meg szóba állnak velem, de nem ülnek mellém, nem állnak velem párba, nem hívnak el a büfébe vagy bárhova. Nem azért mert nem kedvelnek, vagy nem tudom csak van más. Mert ők mind jóba vannak. Kívül állónak érzem magam. A kirekesztés és a befogadás határán állok. Se "öribari" (:'D) nem vagyok, se láthatatlan. Mit csináljak? Tippek?

2015. szept. 25. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg,hogy ne szorongj,ne akarj egy szerepet eljátszani,vagy hatást kelteni másokban,hanem spontán legyél önmagad,és mond ki a véleményedet témákról akár tanórákon,amit te gondolsz,akkor is ha esetleg nem oda illik...és előbb-utóbb úgyis hozzád csapódik az,akivel egy hullámhosszon vagytok jobban,mint másokkal....ha nem,akkor ott nincs olyan ember,viszont lenézni sem fognak sosem.
2015. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, csak annyi a különbség hogy egy évvel előrébb járok.Mindenkivel el tudok dumálni,de ha van más, akkor egyből lekoppintanak.Elég szar érzés.De a lényeg hogy legyél önmagad, annak semmi értelme hogy másnak adod ki magad.Ha így se fogadnak el, próbálj eljárni mondjuk sportolni, úgy emberekkel ismerkedni:)
2015. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!