Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy végre megértse?

Mit tegyek hogy végre megértse?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam ki a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__72432..

Folytatódik, tegnap is keresett délben de egy másik ismerősön keresztül mert állítása szerint a telefonom Ki van kapcsolva és azt mondja be hogy nem kapcsolható. De be van kapcsolva, egész nap használom igy ez elég furcsa. Mind a kettőnknek új márkás készüléke van igy a hiba lehetősége is kicsi. Újra az iPad miatt hívogatott. Délután is de már nem vettem fel. Ma azt találta ki hogy holnap menjünk el a szomszédos nagyvárosba (50 km) hogy új autót nézen magának és utána beülünk valahová ebédelni. De őszintén szólva félek tőle, egy normális 33 éves nő akinek van pénze nem csinál ilyen cirkuszt egy ilyen hülye elektronikai dolog miatt. Szóval nem akarok vele autózni oda-vissza 100 km-t. Én úgy se veszek autót (soha nem vezettem), meg ha akarok eltudok menni ebbe a városba a vonattal is. Szóval azt válaszoltam neki az smsere hogy holnap a barátommal lesz közös programunk. Erre visszair hogy mindennek felett a pasid. Megpróbálok a legkorrektebb és legudvariasabb lenni de nem ért meg semmit.

Ha pedig ez nem lenne elég mindenben megpróbál leutánozni. Ruhák,cipők,parfüm.. Ha nekem van valamin akkor neki azonnal kell, nehogy nekem jobb legyen mint neki.

A legdurvább egyszer az volt hogy mind a kettőnknek tetszett egy cipő, aztán egyik nap elmentem megpróbálni és meg akartam venni de a boltba bankkártyás fizetés nem volt lehetséges technikai okok miatt. Elmentem levenni pénzt közben hívott hogy rákérdezen voltam-e a cipőboltban és van-e még méret. Mondtam neki hogy van de én is akarok venni és pechemre azonos a lábunk. Mikor visszatértem a boltba az eladó mondja (aki ismerőse) hogy bejött a csaj apja és elvitte mind a két méretet igy se 39-40 se maradt. Otthon majd felpróbálja és amelyik jó neki megveszi es kifizeti. A másikat meg hétfőn visszahozza. Én a pénzzel a kezembe ottmaradt, nem kicsit megalázva. Később túl léptem ezen a történeten de most nem fogok neki hozni akármit is.

Állandóan hívogat és nem ért a rendes szóból. Elegem van már...


2015. okt. 2. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj, miért nem küldöd el neki ezt a kérdést?


Azért nem érti meg, mert nem vagy túl erélyes vele, túl kedves akarsz lenni, nem akarod megbántani.

2015. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!