Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy végre megértse?

Mit tegyek hogy végre megértse?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne,hogy deszkázom,de apukám nem akarja elfogadni....Állandóan azt mondja hogy "Egy lánynak nem kell gördeszkázni" meg hogy "Ha mész az utcán deszkával a kezedben,akkor mit szólnak hogy egy ilyen kis csinos lány fogja azt a fadarabot!!!" És hiába mondom neki szépen-csúnyán hogy nekem a deszkázás egy életstílus,és nem fogom abba hagyni,de nem érti meg! Egyébként nem vagyok fiús...sőt.....csak sportos a stílusom,és ezzel nincs is baja,de a deszkázást megveti! Azt gondolja hogy majd Graffitis rongáló hülye lesz belőlem? Vagy én nem tudom....! Mit mondjak még neki hogy meggyőzzem hogy nekem ez így jó?

2014. aug. 30. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el egy edzésedre, egy versenyedre, és ha látja, hogy milyen ügyes vagy, büszke lesz rád, és többet nem fog szólni érte.
2014. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem járok eddzésre,és versenyre sem....majd szeretnék de most még nem! És ha mondom neki hogy nézzen meg akkor azt mondja,hogy nem fogja azt nézni ahogy kitöröm a nyakam!! :(
2014. aug. 30. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy azért van védőfelszerelés rajtad, hogy ez ne történjen meg. Hízelegj neki, és csald el magaddal.
2014. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig mondom neki..de ez sem segít a helyzeten! És azt meg egyenesen megtiltotta hogy iskolába azzal járjak! Jó,hát azt úgyse látja mert korán elmegy dolgozni....:D csak mindig azt mondja hogy a laza,sportosból váltsak nagyon lányosra!! De nekem nem megy..lányos vagyok,de nem ez a pink szütyővel és pudlival járkáló egomániás agyatlan barom...persze nem is ezt várja el,csak hogy stílust váltsak meg rakják le a deszkát!! Mert hogy nem lesz sose barátom ha a fadarabot hurcibászom!! És nap mint nap elmondja! :(
2014. aug. 30. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd :)
2014. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A deszkázást kizárt hogy kinövöm!!
2014. aug. 30. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ma hallgattam egy mesét arról, hogy milyen szar a deszkázás, mert hogy tönkreteszem a lábam és most is már milyen csúnya....

Egyszer csak elfogadják. Úgyse tehetnek ellene semmit...


16/F

2014. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van!! ;)))
2014. aug. 31. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!