Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3 as baratsag, mihez kezdjek?

3 as baratsag, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Van ket hozzam nagyon kozel allo szemely(legalabb is ezt hittem) ok ketten nagyon kozel allnak egymashoz az osztalyban(osztalytarsak vagyunk) es mivel en nem folyton csak veluk kettojukkel vagyok hanem mas barataimmal is az osztalyba,velem nem foglalkoznak.. Kezd felemeszteni ez a dolog,mert egyszeruen rosszul esik hogy minden ketten csinalnak,nelkulem. Meg nelkulem beszelnek meg mindent. Pedig kettojuk kozul az egyik folyton hangoztatja hogy dbben a baratsagban mi egyenranguak vagyunk.:) eszrevettem en is,aha. Ha esetleg valaki masnak is volt ilyenben resze,vagy csak tudna segiteni hogy hogy kezeljem ezt a helyzetet,annak orulnek

2015. szept. 25. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

HAHA, ISMERŐS.

Én lesz*rom őket, sokkal jobb barátokat találtam helyettük:)

2015. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Színtúgy, engem csak az eszem miatt nem felejtettek el mert ha kell segíteni akkor huu haver gyere már légyszi segíts egy kicsit stb de engem nemzavar mert elmondom nekik aztán csak nézem hogyan brillíroznak az én eszemmel de igaz ehhez én is kellek hogy ilyen hülye legyek h segítek de furcsa módon nekem az egy kielégítő érzés mikor látom h saját kutfőből semmi se megy nekik én meg tartom a jó szintet és velem van megelégedve a tanár legjobban merthogy tanulok stb:Dd
2015. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!