Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy régi barátnőm nagyi...

Egy régi barátnőm nagyi elhanyagolt! És még ő haragszik rám! Jogos hogy ő haragszik? Többi lent!

Figyelt kérdés
Voltunk táborban de csak "este" láttam ( egy szobában voltunk)de az újjondant megismert barátaival volt végig ez volt az utólsó nyár eggyütt mert mostanra elköltöztek Debrecenbe. Akkor egy másik barátnőmmel voltam. Suliban még szeptemberben hozzánk járt de akkor is már eléggé elhanyagolt engem. Aztán ügye jött a költözés.Néha lejött hozzánk de csak azt hittem mert Kiderült hogy baromi sokat volt itt de a másik lányokkal és mindíg akkor írt rám ha a másik lányok pletykáltak és rosszakat mondtak rólam amik persze nem igazak. Ő elhitte és rámtámadt elég sokszor egyszer csak elborult az agyam és kűldtem egy olyan üzenetet ami elléggé durva de csak az igazságot irtam. És elkezdte írni hogy milyen rossz barát vagyok meg hogy nem bízik bennem. De engem meg elhanyagolt írni sose írt rám csak ha valami balhé van nem keresett se semmi és még ő nem bízik!Mostanra olyanom vagyunk mint az idegenek már nem írunk egymásnak. De elég sokszor nem örült ha nyertem valamit és összeveszett velem. :/ most nagyon bűntudatom van anyukám azt mondta hogy én is hibás vagyok de ő mégannyira az. Most baromi lelkísmeretem van. Szerintetek? Jogos? Ez eggy éve történt de nem hagy nyugodni! 18l válaszokat előre köszönöm!

2015. szept. 15. 15:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi nagyont akartam iri.
2015. szept. 15. 15:17
 2/3 A kérdező kommentje:
*irni
2015. szept. 15. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyesírásod és a fogalmazásod miatt végig mosolyogva olvastam az irományodat, mondom milyen kedves, a kislányok összekaptak, majd írok neki 1-2 bíztató sort. Aztán megláttam az utolsó mondatodat és lefagyott a mosoly az arcomról... 18 éves létedre nagyon ostoba vagy.
2015. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!