Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak lánybarátot?

Hogyan találjak lánybarátot?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, és minden vágyam egy lánybarátnő. Barátilag csak és kizárólag. Régebben vonzódtam a lányok felé, de aztán ez a lánnyal való barátkozási mániám annyira kiteljesedett, hogy mikor lett párkapcsolatom, egyszerűen mint két barát, úgy működött. Testileg nem is tudott belőlem semmi ingert kiváltani. Azóta beláttam, hogy a férfiakat szeretem.

Elég érzékeny a lelki világom, és a csajos hobbik érdekelnek, mint pl a vásárlás.

A külsőm ugyan férfias, viszont, amikor valakivel találkozom, akkor egyből leesik neki, hogy egy "férfi testbe zárt lánnyal" beszélget.

Félre értés ne essék, nincs baj az elmémben, csak tudom magamról, hogy lányos fiú vagyok.



2015. júl. 12. 10:32
 1/8 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
23.
2015. júl. 12. 11:13
 3/8 anonim válasza:

ha gondolod nekem írhatsz, nekem 1-2szer mondták azt h egy női testbe zárt férfi vagyok

18/L

2015. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szabi15 ***** válasza:
Szerintem próbálj ismerkedni a lányokkal ugyanúgy, mintha másért ismerkednél, és köztük találhatsz olyat, akinek te nem tetszel úgy vagy annyira, esetleg még ő ajánlja fel hogy legyetek csak barátok, és erre lecsaphatsz hogy rendben, esetleg ha találkoztok többször, de nincsen meg közöttetek a szikra, de jól érzi magát veled/jól érzitek magatokat egymással, találkozgattok, ez így működhet szerintem :) csak tipp
2015. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Hasonló helyzetben voltam sokáig, de főként rossz tapasztalataim vannak. A lányok egy része fanatikusan kutat meleg barát után, akivel aztán felvághatnak a barátnőik előtt és féltékennyé tehetik a pasijukat. Nem tekintenek rád emberként, csak egy sztereotip meleg bábut látnak benned, ami azért eléggé megalázó - szerintem legalább annyira, mintha megvetnének érte. Saját tapasztalat. Nyilván ez nem minden lányra igaz, csak azért írom le, hogy tudd, ilyen is van. Úgyhogy szerintem ne azzal kezdd az ismerkedést, hogy "hello meleg vagyok, leszünk barátok?". Előbb ismerkedjetek össze, várd meg amíg kialakul a kölcsönös bizalom stb.

19/f/m

2015. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Előző válaszoló!

Az igaz hogy nem éppen jó kezdés a ,,szia, meleg vagyok'', de az se jó ha túl sokáig nem mondod el a lánynak, mert lehet hogy mire elmondod neki ő már nem barátként tekint rád és ha akkor tudja meg hogy meleg a srác akkor valószínűleg egy világ omlana össze benne.

18/L

2015. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, akinek a legjobb barátja egy meleg fiú. Mi az egyetemen ismerkedtünk meg, és igazából egy közös barát révén, véletlenül. Utána hosszú ideig voltunk úgy jóbarátok, hogy nem merte elmondani. Ő attólt artott, hogy ez véget vetne a barátságunknak, engem meg idegesített, hogy a barátom féltékenykedett rá, meg aggódtam, hogy esetlet ő akar majd többet, és ezzel vége lenne a barátságnak.

Úgyhogy a coming out jól jött. :) Amúgy ő pl. egyáltalán nem sztereotip, és csak a hozzá közelállóknak mondja el.

Szerintem ne görcsölj a témán, egyszerűen éld az életed, és gyakorold a hobbijaidat, aztán a közös érdeklődési kör egyszer összehoz egy lánnyal, akivel tudtok dumálni. A többi meg adni fogja magát.

2015. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen barátkoznék veled, ha van kedved, írj! :) 19L
2015. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!