Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lánba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lánba, de nem merek ráírni facebookon, és nem tudom milyen apropót találjak ki hogy miért írok neki. Mit mondjak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 23:20
 1/10 A kérdező kommentje:
14/F
2015. jún. 14. 23:21
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Adok egy tippet őőőő nem is tudom talán azzal kellenne kezdened hhoggy,,,


szia..

2015. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Húú de vicces vagy. Normális válaszokat várok, nem ilyen ráérős fogyatékosok beszólásait
2015. jún. 14. 23:24
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem érek rá de általában csak nevetni jövök ide de segítek szívesen.És ez a "sziá-s" dolgot csak viccnek szántam. :D ne haragudj amúgy 20 éves fiú vagyok.

Hát ha le írnád honnan ismered vagy csak tényleg képekről ismered a lányt vagy bármi egyéb infót talán tudnák segíteni :)

2015. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi. Évfolyamtársam bolt, csak most elballagtunk. Néha suli után beszélgettem vele, amikor a hévre vártunk. Csak általában a barátnőivel jött. :(
2015. jún. 14. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben azzal az indokkal írnák rá hogy idézem magam"Szia hogy vagy ? Hova mész tovább tanulni minek mész tovább tanulni (úgy értem milyen szakra vagy bármi másra :) ) és meg kérdezhetnéd hogy lenne e kedve találkozni veled persze ezeket azért jobban ki kell fejteni ne így írd neki :D xd

hogy:

-Szia hogy vagy?

-Hova mész tovább tanulni?

-Mit fogsz tanulni ?

-Lenne kedved találkozni velem ?


érted mit akarok mondani ezzel :D

Akkor szo nélkül le fog pattintani probáld meg kifejteni ezeket a dolgokat esetleg minél hosszabra nyujtani a beszélgetést és majd csak a végén kérdezd meg tőle ezt.

Per pillanat 20 éves létemre veled egykorú sőt lehet te idősebb vagy 14 éves a barátnőm és kb agyilag is egy szinten vagyunk vagy én vagyok vissza maradva :D vagy ő a túl érett nem tudom de szerintem az első inkább :D

Fél éve vagyunk együtt és nagyon boldogok vagyunk :D

Ha szerencséd van de csak akkor ha tényleg az van akkor nem tartozik a lány akibe szerelmes vagy abba a csoportba hogy csak is idősebbekkel járok mert van ilyen.Saját bőrömön tapasztaltam hogy a saját kor osztályomba alig alig találtam barátnőt magamnak és azok se valami tökéletesek.Egyszer mentem le korilag és már is meg találtam azt akivel valoban boldog vagyok.

2015. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Arról már személyesen kicsit beszéltünk, hogy ki-ki hova megy tovább tanulni? Most hogy vége a sulinak így mit találjak ki?
2015. jún. 14. 23:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az a kategória aki csak az idősebbekkel jár
2015. jún. 14. 23:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle hogy mit történt eddig vele a szünetben.Vagy megy e valahova nyaralni stb.. akkor legyen ez a kezdő téma utána meg alakul majd úgy is :D
2015. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kössz
2015. jún. 14. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!