Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátnőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

16 éves vagyok.

Adott, hogy most a nyári szünet miatt nincs suli.

Én viszont szeretnék egy hosszabb kapcsolatot, hol tudnék barátnőt találni? Győr környékén élek.


Köszi!


2015. jún. 30. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az meg milyen pokémon?
2015. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de úgy hallottam, megéri, mert sok bónusszal jár ;)
2015. jún. 30. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz barátnőt keresni.

Szerintem ha nagyon rágörcsölsz arra hogy találj,és összefutsz egy lánnyal aki tetszik,lehet hogy csak azét mert annyira akarsz barátnőt.Ez így nem lesz igazi szerelem szerintem.

Majd eljön az a lány aki tökéletes számodra.

Én is gy vagyok vele,nagyon szeretnék már barátot de én úgy vagyok vele hogy majd megtalálom az igazit.

Remélem értetted:)

2015. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értettem, meg minden, lenne is olyab aki tetszik nekem, mondhatni szerelmes vagyok belé,de nem vagyok képes bepróbálkozni, mert félek a lekoptatástól..
2015. júl. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!