Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megvennetek a ruhat vagy...

Ti megvennetek a ruhat vagy tartogatnatok a penzt a baratnotokre? 22L

Figyelt kérdés

Van egy allitolagos baratnom, aki tulajdonkeppen az egyeduli akivel lehet pizzazni jar, es neha bulizni is. Januar 1.e ota nem lattam. 2 hetente ir, kozben, hogy mi van velem, de ha en irok neki, van, hogy eltelik 1 het, mire visszair, pedig minden nap fenn van a facebookon.

Amikor talalkozasrol van szo, akkor mindig azt mondja, hogy alig varja, de soha nem lesz semmi.

fel evben talan 1x sikerul osszehozni, holott allitasa szerint a legjobb baratnoje vagyok.

Bar nekem nem ugy tunik.


2015. ápr. 9. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez nem barátnő, 500 ft-ot sajnálnék rá.


Nekem annó volt egy barátnőm akivel naponta két naponta beszélgettem hetente találkoztam.De aztán eltávolodtunk és kb 3-4 havonta beszélünk,6 havonta-évente találkozunk 1x. Aztán ennyiben kimerül a nagy barátnőség.Nem tekintek rá barátként!! Csak egy áltis osztálytársra.Régen bármit oda adtam volna neki,az utolsómat is.De most már sajnálnék rá pár száz ft is.


Van egy legjobb barátnőm,ő vele minden nap beszélek 2-3 naponta biztos,hogy találkozunk,ha úgy van időnk akkor naponta is. Ha nekem nincs pénzem ő hív meg,ha nekem van neki nincs én hívom meg legyen az egy buli,egy süti,egy ebéd bármi.Barátságban így működik! Kölcsönösen keressük a másikat.Ha tudjuk nincs épp pénze meghívjuk.Ez általában szokás.


Volt olyan barátnőm is akit mindig én hívtam meg,pedig volt pénze aztán betelt a pohár és mondtam nincs nálam pénz.Erre az ő válasza,akkor ne menjünk sehová.Szóval ő sajnálta rám a pénzt,de én rá ne sajnáljam. Ezt is koccoltattam.


Javaslom,hogy hagyd a fenébe azt a lányt.

Vedd meg a ruhát.Ha meg találkoztok meg mondod,hogy nincs nálad pénz.Ha meghív akkor végül is jó fej,de ha nem akkor még gyorsabban koccoltattnám a köreimből.

Eleve ez is milyen vissza se akar hívni találkozni is csak nagy nehezen...

2015. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

utolsó mondatban.

*hívni=írni akart lenni

2015. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!