Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te kitörölnéd a közösségi...

Te kitörölnéd a közösségi oldalról azt aki nem válaszol soha egy üzenetedre sem, sőt meg se nézi?

Figyelt kérdés

Pedig azelőtt sokat beszélgettetek.

Ráadásul soha nem is találkoztatok nem is fogtok a távolság miatt.



2015. márc. 16. 05:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem törölném ki. Majd válaszol, vagy ha nem, az sem tragédia.

Nagyon indokolt esetben törlök ismerőst. Talán olyan gondja, baja van, hogy nem ér rá, vagy nem akar most üzenetekkel foglalkozni.

Bajok, gondok mindenütt vannak, akkor nem biztos, hogy itt akarja élni az életét.

Ne bántsd meg azzal, hogy törlöd.

2015. márc. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne töröld ki, mert az nagy sértés. Inkább hívd fel telefonon, mert lehet, hogy rossz/nehéz életszakaszba került, és ezért nem lóg folyton a közösségi oldalon, vagy be sem kapcsolja a netet. Nekem is volt olyan időszakom. Ha nem reagál a hívásra sem, egyszerűen csak hagyd békén. Lehet, hogy bajban van van, és nincs szüksége társaságra.
2015. márc. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs olyan ismerősöm, akivel soha nem is találkoztam. Milyen ismerős az olyan???

Túl van pörgetve ez a facebook téma, az élet nem ott zajlik, le kellene szakadni róla.

2015. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Állandóan zöldben van , és idegesít hogy bármit írok vagy lájkolok hozzá szolok egyszerűen semmire nem reagál, közben látom hogy egy csomó friss képet videót oszt meg az oldalán.

Szóval azt érzem hogy csak felém nem mutat érdeklődést.

Egyébként azért nem találkoztunk még sose mert a nők lapja kafféban ismerkedtünk meg hozzá szólásokból privát beszélgetések lettek és aztán facebook.

Lehet hogy csak most jött rá hogy értelmetlen fecsérelnie az idejét egy olyan emberre akivel úgysem fog soha találkozni?

2015. márc. 16. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekled akkor, nem akar a barátod lenni vagy bezsélgetni veled, csak nem nőtt ki még a gerince, hoyg ezt elmondja. Én elküldeném a büdös francba, hogy ilyen gyerkesen viselkedik, legalább mondaná meg, aztán törlés.
2015. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem törölném le, csak nem írnék neki többet. Le max akkor törölnék embert, ha zaklat, amúgy meg nem zavar.
2015. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sok ismerősöm van (36), de törlöm azokat, akik nem írnak vissza ha keresem őket. Milyen ismerős az ilyen? Pl. ismerkedek egy lánnyal, beszégetünk itt, majd Facebook-on bejelöljük egymást, onnantól kezdve sem itt, sem ott nem válaszol, mert nyilván látta hogyan nézek ki. Az ilyen embert minek tartsam meg az ismerőseim között?
2015. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha letörlöd, azzal csak azt mutatod, hogy jól megsértődtél rá, de ha valaki ignorál, én is úgy tennék. Nem írsz vissza? Nem baj, nem érdekel, többet nem írnék és nem lájkolnám a posztjait, képeit, ha akar, keres, ha meg nem, akkor sem történik semmi, élném tovább az életem. :)
2015. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak inkorrektség esetén törlök ismerőst.
2015. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!