Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, ha egy fiú...

Az normális, ha egy fiú barátom azt mondta nekem, hogy szeret? (lent)

Figyelt kérdés

Tavaly óta vagyunk barátok és egyre szorosabb a kapcsolatunk. Nekem már tavaly óta tetszik, de csak barátok vagyunk. Már sokszor voltak eléggé félreérthető helyzeteink, amúgy mindent megbeszélünk. Rengeteget beszélünk élőben is és facebookon is. Ma ezt írta nekem: Szeretlek (mint barátot ;) )

Ez normális? Köszi a válaszokat! :) 15/l



2015. márc. 10. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
többet érez mint barátság, de nem meri nyíltan mondani, ezért így burkoltan, zárójelezve, kacsintójellel puhatol, várja a reakciódat (szerintem)
2015. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem máshogy is szeret, ha neked is tetszik, adj neki egy esélyt. Én a helyedben azt írnám vissza: én is szeretlek (de nem mint barát). :D Tuti nézne nagyot!
2015. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es!

Amit írtál, a lehető legrosszabb ötlet.

Ugyanis, ha a srác mégis csak barátként (ami szerintem nagyon is lehetséges) akkor ez könnyen összeveszéshez vezethet.

Egyébként az itt leírtak alapján nem lehet biztosan megmondani mit érez a srác.

Lehet, hogy éppen arról van szó, hogy a srác sejti, hogy tetszik a kérdezőnek, és épp ezzel akarta finoman jelezni, hogy az Ő részéről csak barátság van. Azért is gondolom, mert gimnazista koromban én is voltam hasonló helyzetben.

(Persze rég voltam gimnazista, de bizonyos dolgok sohasem változnak.)

39/F

2015. márc. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" ha a srác mégis csak barátként (ami szerintem nagyon is lehetséges)"


Azt akartam írni:

ha a srác mégis csak barátként tekint a kérdezőre(ami szerintem nagyon is lehetséges)

2015. márc. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bandi6891 ***** válasza:
3.!Minden csak feltételezés mint ahogy az is hogy összefognak veszni ha a fiú mégsem érez többet.Ha valóban erős kapcsolatuk van ahol a szeretet köti össze őket nem hinném hogy ilyen kialakuló nehézségbe belehalna a kapcsolatuk,hanem megoldanák.
2015. márc. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?:)
2015. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, hogy tényleg szerelmes belém :) Együtt voltunk egy ideig, de sajnos nem illettünk annyira össze :( De még barátok vagyunk :)
2015. jún. 11. 20:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez aranyos:) erős a barátságotok szerencsés vagy:D
2015. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!