Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fontos! Többi lent . Megbocsás...

Fontos! Többi lent . Megbocsássam?

Figyelt kérdés
a barátnömmel össze vesztünk ! Mert minden titkomat elmondtam neki , biztam benne , és tudtuk egymás jelszavát ő mindig belépett az enyémbeígy én is beléptem 1x az övébe és láttam hogy kibeszélt mindennek elhordott ! Minden titkom elmondta nagyon össze vesztünk de valamelyik nap bocsánatot kért , nagyon sajnálja stb azt mondtam neki én is sajnálom hogy biztam benned és ott hagytam de nem tudom jol tettem e .. Megbocsassak neki ??
2015. jan. 26. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megbocsátasz neki már bízni nem fogsz tudni benne. Ha úgy érzed, hogy emiatt megingott a kapcsolatotok, lépj tovább. A bizalom kényes dolog, eljátszva semmi nem lesz ugyanolyan. Nem értem mért tett ilyet. Ha elmondott mindennek, valószínűleg egyébként is volt valami probléma a kapcsolatotokban. Magad miatt bocsáss meg neki, de olyannak se add meg a jelszavad akiben megbízol, mert véletlenül is küldhet bármit a nevedben rosszindulat nélkül is. A bizalom pont attól jó, hogy a személyes szféra is megmarad, mégis megbízunk a másikban jelszó megadás nélkül is.
2015. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 26. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
A bocsánatkérést illik elfogadni, de én nem barátkoznék vele többet. És legyen tanulság a jövőre nézve: akármennyire jóban vagy valakivel, csak olyan dolgot árulj el magadról, a kapcsolataidról, szokásaidról stb. amit bármikor vállalsz, és nem baj, ha más is megtudja. Minél nagyobb a "barátság", annál nagyobbat lehet csalódni.
2015. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tartanék vele haragot, de leépíteném a kapcsolatot. Aki ilyen, általában ilyen is marad.
2015. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátaidat tartsd közel magadhoz, de az ellenségeidet még közelebb. :)


Ha meghív fodrászatra akkor elfogadhatod. És egy jó frizurád is lesz. :)

2015. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :). Hát igen nem leszek vele többet jóba az biztos
2015. jan. 26. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!