Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden rossz összejött a...

Minden rossz összejött a barátokkal, mit tegyek? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és a barátnőim mostanában eléggé elhanyagolnak, de nem merem szóba hozni, mert félek, hogy attól még rosszabb lesz.

Ráadásul van egy srác az osztályban, akibe belezúgtam, a sulinkban van tánc, ott is ezzel a sráccal táncolok, de nem merek vele komolyabban beszélni, mert egy másik barátnőmnek is tetszik.

Viszont (szerintem) a fiú inkább azok után a barátnőim után érdeklődik, akik elhanyagolnak...Elég bonyolult a helyzet...Igaz, ők régebben segítettek a srácnál, de most, hogy elhanyagolnak egyedül vagyok. Teljesen egyedül érzem magam, és iszonyúan fáj, hogy bármit teszek, nem érdeklem őket. Előre is köszi a válaszokat!



2014. nov. 16. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg túllépni rajta, ha görcsösen erőlködsz, nem biztos, hogy sikerül. Légy önmagad, tanulj, olvass, sportolj, segíts otthon a háztartásban. Ekkor kevesebb időd lesz ezen rágódni. És egyszercsak rendbe jön minden körülötted, te fogsz a legjobban csodálkozni, milyen gyorsan történt.
2014. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Remélem tényleg így lesz...A barátnőimen már nem is csodálkozom, de a srác miatt tényleg aggódok, mert nagyon tetszik, és félek, hogy semmi sem lesz belőle...
2014. nov. 16. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, még nem maradtál le semmiről. Ha ez nem jön össze, van még időd igaz kapcsolatra.
2014. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha még aktuális akkor azok a barátnők akik otthagynak valakit azok nem barátnők (bár lehet h te nem úgy érted a barátnő szót mint én) ha meg a barátnőid akkor beszéld meg velük a fiú problémáját. aztán olyan meg nincs h valaki nem mer odamenni max nem akar :) a kérdés második felének nincs semmi érteleme
2014. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. nov. 18. 06:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!