Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hármas barátság? Ti, hogy...

Hármas barátság? Ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdezek most, akik hárman vannak legjobb barátnők és, ahol tényleg szorosa barátság, tehát sehol senki nem szorul háttérbe, viszont suliba, kirándulásokon ki ki mellé szokott ülni, hogy senkinek se essen rosszul? Vagy, ha tesiórán páros feladatok vannak és párt kell választani, akkor, hogy oldjátok meg? Tudom gyerekes, de azért mégis rosszul tud esni a 3. személynek, ha egyedül ül egy kiránduláson vagy ilyesmi.
2014. szept. 9. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi is hárman vagyunk, bár én a harmadikkal nem vagyok olyan jóba, de vannak más barátaim is, úgyhogy megoldom. :)

bár ha mind a hárman akkor nem tudom, nehéz eset, szerencse hogy nekem nagyon jó az osztály.

De nem értem. Ha választani kéne melyik lenne az? Meg van-e más barátod?

13/L

2014. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 shoona:D ***** válasza:

a buszon ülést mi úgy oldjuk meg hogy beülünk leghátra,ahol több szék van egymás mellett,vagy cserélgetünk

tesin meg simán összeállunk másokkal is ha úgyvan,aztán következő órán valaki más lesz párban

2014. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!