Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ők hamis barátok?

Szerintetek ők hamis barátok?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, nagyon jóban vagyunk, de elárultam neki valamit, ami nem volt kifejezetten titok, de azért magánügy, és ezt véletlenül elmondta az exemnek. Azt mondta, nagyon bánja, és én nem is haragszom, de az a gond, hogy mostanában sokszor előfordul a többi barátnőmmel is.


Egy másik barátnőm a tesójának mondott el valamit, ami szintén személyes ügy volt, a harmadik pedig a barátjának adja tovább bármit mondok el (nem engem akar pletykálni, hanem a helyzeteket, amikbe kerülök).


Túl reagálom? Normális, hogy néha beszélnek rólam vagy az életemről a közelebbi hozzátartozóiknak? Nem mondtam nekik, hogy tartsák titokban, de azért nem esik jól...Ők azt állítják, hogy nem akartak bántani.



2014. szept. 9. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
az normális hogy beszélgetnek rólad, de olyan nincs, hogy "véletlenül" elmondja. vagy elmondja, vagy nem. a legszemélyesebb titkokat meg csak olyanokra bízd rá, akikben tényleg megbízol
2014. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!