Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes még ezt a...

Szerintetek érdemes még ezt a barátságot rendezni?

Figyelt kérdés

19F vagyok és van (de lehet inkább csak volt) egy immáron 12 éve tartó barátság köztem és egy osztálytársam között (ő 18L). Első osztály óta egy osztályba járunk és nagyon jó kapcsolat épült ki közöttünk ennyi év során. Kb mindent meg tudtunk beszélni. De nemrég (kb 1 hete) megtudtam róla dolgokat, amik teljesen kiábrándítottak belőle.

Volt egy incidense, amikor egy srác volt nála otthon és eltűnt a konyhából 5000 ft. Utólag kiderült, hogy nyilván az a fiú lopta el (100%). A szülei nagy botrányt rendeztek a pénz eltűnése végett, és a 18L (nevezzük így) azt hazudta, hogy akkor én voltam nála. Szóval kb. tolvajnak állított be a szülei előtt...

Egy másik eset épp a hetekben történt megtudtam valami durvát róla, és face2face rákérdeztem 2x is. Konkrétan szemrebbenés nélkül a szemembe hazudott, amikor előző nap (igaz erre nem vagyok büszke), be beleolvastam a facebook levelezéseibe és kiderült az igazság.

Ezeken a dolgokon kívül még más infókat is kiadott rólam, amiket én bizalmasan mondtam el neki.

Nem tudom eldönteni, hogy érdemes még ezt a barátságot folytatni, vagy hagyjam az egészet a fenébe. Ezek után már nem tudnék igazán megbízni benne.

Szerintetek?



2014. ápr. 7. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki atver, az nem barat.
2014. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te lennél a legnagyobb pancser a világon, ha ennek a hazug kis szukának adnál még egy esélyt. A hazugságot még csak-csak meg lehetne neki bocsátani, de azt, hogy a tolvaj szexpartnere helyett veled vitette el a balhét, azt nem.
2014. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mióta ez kiderült csak egy minimális szintű kommunikációt tartok fent vele, ami az iskola miatt elkerülhetetlen, de lassan befejezzük az 12.-et utána nem igazán tartanék igény a barátságára/társaságára.

Eléggé csalódtam benne, bár tudtam, hogy megéri a pénzét, mégsem gondoltam, hogy engem is átverne.

2014. ápr. 7. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen barátságot? Mert az, amit írtál, már rég nem az.
2014. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem barátság.

És vmilyen szinten elgondolkodtató,hogy a 12 év tényleg igaz barátság volt e az ő részéről vagy sem.


Én kb 7 hónapja ismerem a legjobb barátnőmet,de eszembe nem jutna,hogy bizalmas infókat kiadjak róla,illetve hogy rákenjek olyat amit el sem követet!!!Nem hogy 12 év után ilyet csinálni.

2014. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!