Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti, hogyan csináljátok, hogy...

Ti, hogyan csináljátok, hogy minden jó a barátságotokban?

Figyelt kérdés
( nem veszekedtek, mindenre figyeltek, nem bánjátok meg a másikat stb)
2014. ápr. 6. 18:33
 1/6 anonim válasza:

ilyen barátság nincs!

egy igaz baráttal nem baj ha összeveszel, amikor szükséged lesz rá , ő ott lesz....ne aggódj majd kibékültök, az a lényeg, h beszéljétek meg a problémátokat :)

2014. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
először is van ilyen barátság,,, ha igazán de tényleg igazán szereted őt mint a tesód akkor mindenben megérted őt kétségek eszedbe sem jutnának, nem vagy rá féltékeny,,, ha meg összevesztek és ha ő úgy érzi te vagy a hibás kérj tőle bocsánatot .D
2014. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban, legyen az barátság, testvérség, szülői, barátság, akadnak veszekedések. Ha megbántottad, akkor kérj tőle bocsánatot, és legközelebb próbálj figyelmesebb lenni, mert ez csak abból eredhet, hogy nem figyelsz eléggé oda a másikra.
2014. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem egy baratsag nem attol jo, hogy soha nem veszekedtek. Hanem hogy kepesek vagytok megbeszelni a problemakat es közös megoldast talalni. Illetve hibakat beismerni, bocsanatot kerni, stb.
2014. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Veszekedések vmilyen szinten egy egészséges kapcsolatban kell,hogy legyenek.Hiszen itt derül ki,mennyire tudjátok megoldani a problémákat.Illetve melyikőtök ismeri fel,hogy hibázott.


Én kb 7 hónapja ismerem a legjobb barátnőmet és vagy 3x veszekedtünk,bár ezek inkább kisebb nézet eltérések voltak amit megtudtunk beszélni. A 7 hónap alatt 1x vesztünk úgy össze,hogy majdnem vége lett mindennek.De megbeszéltük és változtattunk a dolgokon azóta minden jó.

Ha valakik nem veszekednek inkább annyit tesz,hogy mindennel egyetért a másikkal és nincsen saját véleménye.Nem zavarja semmi,neki úgy jó.Ez azért nem mindig jó!!!


Arra kell figyelni szerintem,hogy úgy bánj a barátoddal ahogy szeretnéd,hogy veled bánjon.


Nem feltétlenül kell minden szavával egyet értened.

Őszinteség fontos,illetve a bizalom is.

Szeressétek is egymást :))

2014. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dzseniii123! nem, nem létezik ilyen barátság! en a legjobb bnőmmel 12 éve vagyok jóban, egy bolcsibe, egy oviba, és egy suliba járunk!m mint a testvérek, ha az egyikőnk sir, a másik is, ha az egyikőnk nevet, a másik is! olyanokat tud rólam, és én is róla, amit senki más nem tud! jobban ismerjük a másikat, mint sajat magunkat! mégis van sokszor h össze veszünk, és van h két hétre, de végül mindeg megoldódik, megbszéljük, belátjuk a hibánkat, és a végén bocsánatpt kérünk, és megöleljük egymást!
2014. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!