Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csinálja a...

Szerintetek mit csinálja a legjobb fiú barátommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lassan már 1 éve hogy megismerkedtem egy sráccal ezen az oldalon .. nagyon közel áll hozzám barátilag .. elég messze is lakunk egymáshoz de szoktunk beszélgetni skypen facebookon ... azt hiszem hogy tetszik is a srác nekem .. úgy érzem hogy ő is szeret engem de nem értem hogy miért van az hogy sosem érdekli hogy mi van velem ? mindig ha beszélünk én írok rá vagy kérdezem meg hogy mi újság vele vagy valami .. egyszer meg nem kérdezné hogy " hé te hülye élsz még ? " ... vagy valami ilyesmi .. nem tudom eldönteni hogy csak szimplán nem érdekli hogy mi van velem vagy miden fiú ilyen ?! .. lehet elég hülyeség hogy kiírok ilyen hülyeségeket de szeretném ha segítenétek hogy mit tegyek vele kapcsolatban !
2014. febr. 17. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedik, tuti nem tetszel neki. Nem, nem minden fiú ilyen...
2014. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem minden fiú ilyen...
2014. febr. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!