Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan küldhetek el valakit a...

Hogyan küldhetek el valakit a .... olyanért, amiről azt hiszi, hogy nem tudok, pedig de, de nem tudhatja meg semmiképp, hogy tudom?

Figyelt kérdés

Mert csak egyféleképp tudhattam meg, de ha megtudja, hogy hogyan tudtam meg, vége a világnak.


Lényeg, hogy tetszik egy lány (hívjuk Lány1-nek) és a haverom (Fiú1) mondta a lány barátnőjének (Lány2), hogy odavagyok érte Lány1-ért. Ezt egy olyan haveromtól tudom(Haver), akinél megnézte a facebookját és nem jelentkezett ki. Haver-nál megnéztük Fiú1 facebookját és ott láttuk árulkodni a f**zkapalot. Fiú1 olyanokat is írt Lány2nek, hogy szétizgultam magam meg hogy félek ráírni Lány1-re.

Bizalmasan beszéltük az árulkodós haverommal, hogy jól néz ki a lány, ezért se esik jól, hogy így kibeszélt, főleg, hogy nem vagyok oda meg vissza a lányért, csak tetszik, mint még másik 63 lány a városban és az iskolában (de tény, mostanában kicsit sokat beszéltünk róla, ezért is gondolhatta ezt, de akkor se áruljon el a haverom).


Szívem szerint elküldeném a ******************************************************, de akkor megtudja, hogy meg tudjuk nézni a facebookját és megváltoztatja a jelszót. Tudom, mi is g**ik vagyunk, de akkor nem bukott volna le és nem tudnám, mennyire megbízhatatlan, ha be akar vágódni Lány2-nél.


18/F


2013. okt. 10. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
(Apukád1) Internetmegvonás 2 hétig.
2013. okt. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindig a xarkavarás... szerintem jó lenne nyíltan "megbeszélnetek" ezt az egészet. Másképp csak kamu-ból újabb kamu lesz és újabb kavarás...
2013. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?

Hadd tudja meg!

Mondd meg neki.

2013. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Szóval...

Vége a világnak = megváltoztatja a fb jelszavát? :'DDD

2013. okt. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4 Persze. :D


Igen, mert farok haverom nem először kavar, de azok nem ilyen ügyek voltak, azt hittem itt a határ az árulkodásban. De nem.

2013. okt. 10. 00:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem teljesen értem. Miért baj az, hogy ő be akar vágódni lány2-nél? Hisz hozzá semmi közöd. Ha meg nem akarsz semmit a lány1-től, akkor mi a gond? Maximum megmondod neki, hogy Fiú1 baromságokat beszélt, sőt akár még össze is jöhetnétek, ha úgy alakul.


Egyébként sokszor előfordul, hogy egyes emberek bejelentkezve maradnak facebookon. Általában ilyenkor kerül kiírásra a "500 forintért szopok" jellegű üzenetek(?), vagy mik. Nem vagyok járatos a facebook témában. Szerintem nyugodtan mond el a barátodnak, ezzel csak ő fog égni.

2013. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Cult of Personality


De ez az, hogy nincs mit megtudnia (bár nem keserednék el, ha ő lenne a barátnőm), de nem szeretem meg szerintem nem is illenénk össze.

2013. okt. 10. 00:38
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

Nem az a baj, hogy be akar vágóni Lány2-nél, sőt, én beszéltem rá, hogy írjon neki mert ő viszont tényleg félt ráírni. Igazából a baj az, hogy elárul és hogy olyannal árul el, ami nem is igaz.

2013. okt. 10. 00:42
 9/16 anonim ***** válasza:

Most erről tudnék mesélni, hogy ki mit tesz meg tinikorban a feljebbjutásért az osztályhierarchiában, vagy azért, hogy egy neki tetsző lánynál bevágódjon valamilyen módon. Megesik az ilyen még a legjobb barátok között is.


Én még mindig azt mondanám, hogy szembesítsd ezzel a srácot különösebb magyarázatra nem hiszem, hogy szükséged lenne. Elég kellemetlen lesz ez neki így is, szóval nem hiszem, hogy sokat kérdezősködne. Lány1-el meg ne foglalkozz, ha nem akarsz, de így legalább tudja, hogy érdekled, szóval még akár esélyed is lehet nála, bár erre nincs pontos rálátásom.

2013. okt. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem olvasni, de rájöttem, hogy hajnali egykor ezt most így nem...
2013. okt. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!