Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A SzexTali.hu olsalon regitem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A SzexTali.hu olsalon regitem 1 sms ingyen küldhetem 1 felhasználonak dea 2 dik sms már nem küldhetek neki mért?

Figyelt kérdés
Az első sms ingyen eltudtam küldeni az általam kiválasztót felhasználonak és viszakaptam tőle a választ deha megint akartam neki írni akkor aztirja hogy nekem elfogytak az ingyen sms eim és ha szeretnék nekimég küldeni sms akkor külgyek 0690 el kezdődő számra neki és hogy ez kezdődjőn az űzenetben ami 6 jegyű kód énna telefonomról elisakartam küldeni a 2 dik űzit de nem továbbitja a felhasználonak ez mért lehet?Emeldijas szám lehet éssa telefonómon bekell kapcsojam hogy emeltdíjas számra is küldhessen űzenetet?
2013. jan. 22. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán mert ebből van a weblapnak a legnagyobb bevételi anyagi forrása? Te tényleg ennyire butus vagy?

Mondjuk amilyen írásmódban írtál itt, nem sok lánynál lesz esélyed, mert gondolom fiú vagy... A nők nem szoktak foglalkozni ilyen oldalakkal...

2013. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De mégis hírdetik magukat:)

Éncsak aztszeretném tudni hogy emeldíjas szám a 0690 el kezdődő szám?

2013. jan. 23. 00:07
 3/3 anonim válasza:
Emelt díjas.
2013. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!