Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küldhetek neki valentinnapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldhetek neki valentinnapra valamit?

Figyelt kérdés
MSNezek egy lánnyl már több mint 6 honapja...Szeretem öt nagyon tetszik,a legaranyosabb lány az egész világon.De sajna van barátja ez hosszu lenne elmondani,mert majdnem öszejöttem vele ha 1 honapra nem tekintek férre.Röviden annyi,hogy nem léptem fel msnre ezelött 7 honapja és amikor felléptem közölte hogy pár napja van barátja.Ugyhogy épp lekéstem rola.De azota leveleztünk és msneztünk.Csak neten ismerem öt.Most lesz valentinap szerintetek küldhetek neki egy üzit vagy valami ???Tudom,hogy van barátja meg minden de ugyérzem,hogy a szivem öt választotta.Nem tudok mit tenni....Komoly válaszokat kérek.Nem vagyok olyan mint a többi fiu nem szakitok szét egy párt.De én nem tudom elfelejteni.Nekem több mint 1 éve nagyon tetszik.:)Mert nagyon szeretem.Amugy nem szeretném ha ugyérezné,hogy rászáltam vagy ilyesmi.Elöre isk özsi:)
2010. febr. 13. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

tudja,hogy tetszik neked? ha igen, akkor szerintem ne küldj semmit..

ha nem tudja, akkor írhatsz neki egy olyan üzenetet, hogy kellemes valentin napot és reméled,hogy jól fogják érezni magukat a barátjával

ezt csak kedves és figyelmes baráti gesztusnak értékelné szerintem

19/L

2010. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tudja,hogy tetszik nekem

baráti üdvözletet küldtem neki valentinapra

2010. febr. 13. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!