Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az, hogy ha osszebar...

Miert van az, hogy ha osszebaratkozok egy nepszeru/szep lannyal akkor azt gondolom, hogy nem erdemlek ilyen baratnot?

Figyelt kérdés

Ha ilyen baratnom lesz, akkor valahogy mindig rosszul erzem magam, ugy erzem, hogy nem erdemlem meg. Miert?

14!L


2013. szept. 2. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, kisebbségérzet.
2013. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is van olyan barátnőm, akit az egész iskola ismer és felnéz rá. kicsit furán is érzem magam miatta, mert engem nem ismernek olyan sokan, de szerintem ezzel nincsen semmi baj. mi másban vagyunk értékesek :) a kevésbé népszerűség menő, úgy fogd fel :) előttünk áll még az élet, nem leszünk mi mindig másodhegedűsek. egyébként én meg néha még direkt kerülöm is az őt körbeárasztó reflektorfényt (nem mintha sztár lenne, csak tényleg mindenki odavan érte) és inkább maradok amolyan 'háttérmunkás'-típusnak :) de szerintem egyáltalán ne legyen emiatt rossz érzeted, gondolom egy kedves lány vagy, és hasonló emberekkel is barátkozol. ne foglalkozz a barátnőd népszerűségével, hiszen nem amiatt barátkozol vele, hanem amiatt mert jókat beszélgettek stb. (: remélem egy kicsit jobban érzed magad!
2013. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mert önkritikus vagy, és azon gondolkodsz, hogy vajon megérdemelsz-e egy ilyen népszerü barátnőt


remélem, ha pár év múlva összejössz valakivel, nem fogsz ilyeneken gondolkodni.

2013. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!