Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A te ismeretségedben kik a...

A te ismeretségedben kik a legnépszerűbb arcok és mi teszi őket azzá?

Figyelt kérdés
Honnan ismered őket, még milyen helyekről ismernek embereket, milyen hobbijaik vannak, mennyi pénzük van, hogyan csajoznak/pasiznak, mennyire erősek, mennyire szekálják-gúnyolják-terrorizálják a többieket, milyen szokásaik vannak, miről beszélgetnek emberekkel, milyen sikereik vannak, milyen programokra hívnak másokat, hogy néznek ki és milyen szokásaik vannak?
2013. aug. 26. 13:21
1 2
 1/14 ágicaaaaa válasza:
Szerintem nem a hobby teszi az embert hanem azok a menők akik jófejek,viccesek,nem szekálnak másokat,olyan programra hívja az embereket ami közös bennük stb.
2013. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Folytonos cigarettázás és alkoholbulik. Mindig az a legnépszerűbb akinél a cigi van. A páwa haj sokat dob a népszerűségen és az ha sokat káromkodsz vagy a kötőszavakat is kifigurázod úgy hogy szekszuális tartalmúak legyenek. Az is népszerűbbé tesz ha vagdosod magad mindenki szeme láttára és közben 3 cigi lóg a szádból. Sajnos nálunk ez így megy, nem tudom hogy minden korombeli ilyen hülye-e de nekem nagyon elegem van belőle hogy a barátaimnak ez minden szórakozásuk és mások még vevőek is rá. Legszívesebben mikor ez megy ott se vagyok. 15/F
2013. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valamint ha nagyon gazdag vagy, tehát ha úgy kerülnek jó dolgok a s3gged alá, hogy nem kell értük megdolgoznod, azok nagyon nagy arccá tesznek.


Utána ha Fb-n boldog boldogtalant bejelölsz, és vice versa, akkor ha a kisujjadat megmozdítod is keresztbe-kasul fogja 138 ember likeolni.

2013. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én sajnos úgy vettem észre, hogy a környezetemben a népszerűek a gazdag gyerekek.:) Márkás ruhák, legújabb cuccok,a ház amiben élnek is hasonlóan puccos.

Felvágnak, nagyképűek egymással barátkoznak így erős, de felszínes csapatot alkotnak.

Bár , még van egy másik csoport ahol a népszerűek a közösségi emberkék..sok helyen megfordulnak mindenben benne vannak nyitottak, na ők még.:)

2013. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezen nincs mit magyarázni, nagy pénzzel a hátunk mögött könnyű tenni az arcunkat.


És persze, az is nagyon menő, akinek az osztály egyik sarkából kell a másikba ordibálnia hogy mellékesen az egyik buliba' mi hogy vót.

2013. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A jó szociális és kommunikációs képességű, szórakoztató, kiváló humorú, intelligens emberek (anyagi helyzettől, káros szenvedélyektől, nemtől és megjelenéstől teljesen függetlenül).

31/N

2013. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: remélem ha felnövök, ilyenné morzsolódik körülöttem a társaság.
2013. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elmondaná valaki ,hogy miért ilyen irigyek az emberek? Pénz pénz pénz fujj gazdag csicska nem kell dolgoznia bla bla AKÁRMI a kérdés majdnem mindenhol ezt hallom.


Egyrészt attól még ,hogy valaki kapott egy kocsit a szüleitől vagy páwa boltokba jár esetleg még költő pénze is van na az attól még nem gazdag. Maximum a panellakók szemében. A gazdag nem itt kezdődik. Én úgy tapasztaltam 99,9%a az ilyen "gyerekeknek" csak a látszatot tartja fent és sznobnak hiszi magát meg úgy viselkedik.

Másodszor meg ez nem elítélendő . Te talán ha lenne miből nem adnál meg mindent a gyerekednek? Vagy legalábbis törekednél rá? Persze a nevelés hiányzik belőlük mert a szüleiknek sincs sok eszük általában úgyhogy ezt a részét megértem.

De nem kell mindent a pénzre fogni.

2013. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én az igazi gazdagokról beszélek, és amúgy sem a gazdagokról, hanem ahogy mondtad, a sznobokról.


Aki 3 szintes kertesházban lakik, az egyik kocsijuk Lexus, a másik Mercedes, mert anyu beházasodott, és ott bájolog az agyonphotoshoppolt Mallorcás képein, és nagyon fémösz, mert csokoládé szökőkutat tud rakni többek között a több száz fős bulijára. És mindenki neki nyal.


Kíváncsi vagyok, hogy ha anyu nem házasodik be, és a te szavaiddal élve, a mai napig panellakók lennének, akkor mennyire lenne népszerű.


Vagy néha egyszerűen csak fognám az összes kis ilyen aberrált értékrendű hülyegyereket, besóznám, kib*sznám Indiába két hónapra, hogy tapasztaljon egy kicsit.

2013. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem azért mert a kiemelkedés pénzzel vagy izomzattal vagy bármivel fenyegeti a többieket, azzal hogy ők vagy az eredményeik le lesznek vagy vannak nézve azon a területen, hogy sokkal kevésbé fognak rájuk figyelni a kiemelkedőre meg jobban. Lehet úgy kell gazdagnak lenni hogy a többieket agyondicséred meg érdeklődsz róluk és akkor nem vált ki (akkora) irigységet.
2013. aug. 26. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!