Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne irogassanak?

Mit tegyek hogy ne irogassanak?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődött egy tábor ahova rajtam kívül még négy "barátnőm" jött. Az első nap tök normálisak voltak. A második nam amikor oda ült egy angliai kisfiú azonnal kitettek meg elzavartak hogy űljek máshova mert ő fog odakerülni a hejemre. Ebédnél ugyan ez volt. Most hogy vége van a tábornak töröltem minden kapcsolatot velük de mindíg jönnek a bocsánatkérő üzenetek de ha meglátom a telefomszámot gondolkodás nélkül kitörlöm. Az első pár üzenetre NEM-el válaszoltam de még mindíg jönnek az sms-ek. Mit csináljak?

2013. aug. 18. 14:37
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát vagy kibékülsz velük, vagy megmondod nekik hogy kopjanak le.!
2013. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A telefonon is lehet tiltani, nem?
2013. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyesen jártál el. Ne foglalkozz az üzenetekkel, hívásokkal. Ha továbbra is zaklatnak cseréld le a telefonszámodat.
2013. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj vissza az egyiknek, hogy nem bocsátasz meg és ha továbbra is kapsz bármilyen üzenetet tőlük, akkor feljelented őket zaklatásért. Igen, akkor is ha más telefonjáról írnak. Ezt írd meg nekik és közöld az illetővel, hogy mondja el a többieknek is, hogy ehhez tartsák magukat.

(Nem tudom, hogy így tényleg meg lehet-e ezt tenni, de ne zavarjon, gondolom ők sem tudják. :D)

2013. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát az előttem lévő válaszoló kicsit nyersen volt, de igaza van.
2013. aug. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocs az elírásért, kicsit nyersen fogalmazott!
2013. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!