Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz lenne szólni neki?

Gáz lenne szólni neki?

Figyelt kérdés
Összeköltöztem haverommal egy albérletbe és fel szokta hozni a pasiját, és át szokott hallatszani, ha szexelnek. Ha néha fordulna elő, nem zavarna, de minden másnap itt van és most már kezd idegesíteni, közben nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, hogy felhozom ezt a dolgot
tegnap 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam az már semmiképp nem férne bele, hogy minden másnap ott legyen. Elvégre ez nem ifjúsági szálló. Arról nem is beszélve, hogy gondolom, a vizet ugyanúgy fogyasztja, mégse száll bele a költségekbe.
tegnap 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy konfrontálódni, hogy valakinek ne essen rosszul. Bérleti szerződés erről nem rendelkezik? Egy normálisabb úgy szokott kinézni, hogy beleveszik évente összesen hány napot (pl. 7-14) napot láthat vendégül mást a bérlő, még mielőtt valaki beköltöztetné a pereputtyák. A másik ami téged jobban érint, hogy ha társbérlet esetén az egyik bérlővel történő megszüntetés a másikat is magával viszi. Azaz ha őt kirakják szerződésszegés miatt, akkor neked is menni kell. Úgyhogy itt erősen érdekben áll(na) közbelépni.
tegnap 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz, max kellemetlen, kínos, problémás, nehéz, stb.


Már a 2. után szóltam volna hogy csendesebben.


Na ezért nem költözöm össze egy haverral se, mert visszaél a helyzetével.

tegnap 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!