Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet egy 14 éves...

Szerintetek lehet egy 14 éves lány és egy 40 éves férfi jó barát?

Figyelt kérdés
3 éve ismerik egymást, a férfi tanár, de nem tanítja a lányt, élőben még nem is találkoztak, de az interneten minden 2. nap beszélnek. A lány szinte a 2. apjának tekinti, az egyik legjobb barátjának, mindent elmond neki, mindent megbeszélnek, tanácsot kér tőle, jobban bízik benne, mint a saját szüleiben, mindent elhisz neki, a házi feladattól a szerelmi gondokig mindenben segít neki a férfi, akinek egyébként van családja, felesége, gyerekei. Rendes embernek tűnik, nagyon jólelkű és segítőkész, imádja a gyerekeket, kicsiket-nagyokat, és a gyerekek is őt. Ritka az olyan ember, mint ő, aki hatalmas pénzösszegekkel segíti a kórházakat, szegényeket, hajléktalanokat, óvodákat, iskolákat, még Afrikában is segít, amiben tud, pedig nem egy milliomos. Úgy látja, neki nincs szüksége iphone5-re vagy porschéra, de másnak szüksége van ételre vagy gyógyszerekre, kezelésekre. Mindezekért cserébe nem vár az ég világon semmit. Tényleg nem látszik egy pedofilnak, inkább csak annyira jószívűnek, kedvesnek, hogy az már szinte hihetetlen. Ezzel a 14 éves lánnyal is elég sokat foglalkozik, nem tudom miért, de olyanok, mint a legjobb barátok. Erről nektek mi a véleményetek?
2013. aug. 4. 12:28
 1/10 anonim válasza:
szerintem.............egyértelműen..............PEDOFIL
2013. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a többség erre gondol, de nem egyértelmű, hogy pedofil lenne. Legalábbis ha pedofil vágyak hajtják, akkor mi jó lenne neki ebben az egészben? A lánnyal csak írásban beszélgetnek, mindig segít neki mindenben, ennyi. Nem hozta szóba sohasem még, hogy esetleg találkozni akarna vagy valami, nem mondott neki/kért tőle semmi perverzet, csak simán beszélgetnek.
2013. aug. 4. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát jellemébőól adódhat szerintem (ha tuti nem pedofil). Barátok lehetnek, beszélgethetnek, de JÓ barátok nem igazán.
2013. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem pedofil, mert olyan nincs... egyébként férfi-nő között nehezen elképzelhető a klasszikus barátság..ott valami baj van a hormonokkal.


az evolúció forgatókönyve tökéletes.

2013. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, de abban a társadalomban ahol 12 évessel 12-18 éves büntetlenül szexelhet, az ilyen már pedofilsággal bélyegzendő...


Szóval, erről nekem egy rajzfilm jutott az eszembe, igaz ennek van egy külön apropója, de azzal együtt érdekes.

Max & Mary

Érdemes megnézni, internetről letölthető.

[link]

[link]

2013. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
lelkitársak
2013. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetnek "barátok" és nem gondolom, hogy az illető pedofil lenne.

Mostanában szeretjük mindenkire rásütni ezt a bélyeget!


Viszont kíváncsi lennék, hogy a kérdező milyen szerepet tölt be a történetben.

A 14 éves lány, a 40 éves tanár, esetleg a történet írója?! ;)

2013. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnő ;)
2013. szept. 10. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinek a legjobb barátnője?
2013. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A 14 éves lányé.
2013. szept. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!