Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem akartok valakivel...

Graffitis kérdése:

Ha nem akartok valakivel beszélni fb-n hogy koptatjátok le óvatosan?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 22:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Először kulturáltan írd meg neki, hogy dolgod van. Aztán kicsit később letiltod.
2013. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 27. 23:23
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan?:)

Megmondom, hogy nincs kedvem beszélni, és megkérem, ne írjon. De ilyen nincs, általában csak bizonyos cselekedeteivel szokott gondom lenni az embereknek, és azt mondom meg nekik, és megkérem, ne tegyék.

2013. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az viszont bunkóság, ha ír neked, és te megnézed, de nem válaszolsz.

Ha letiltod, ne is nézd meg amit írt. De ha mégis, akkor írd vissza kulturáltan, hogy nem szeretnél vele levelezni. Ha meg ez sem hatja meg, tiltsd le teljesen.

2013. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocs most mennem kell... vagy úgy csinálsz mintha nem lennél a gépnél és amikor írja hogy hol vagy? Akkor mondd azt ,hogy idementem ,odamentem stb.
2013. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem is van ilyen de ha rámír nem írok vissza... azt hiszi nem vagyok közelben stb.
2013. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
amúgy ja.. fölösleges itt hazudozni össze-vissza kerek-perec megmondod neki, hogy nincs kedvem most beszélgetni ne haragudj.
2013. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!