Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnék barátnőt?...

Hol találhatnék barátnőt? Fiatal anyuka, bp.

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Játszótéren?
2013. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csupán annyit tudsz mondani magadról, hogy anyuka vagy, akkor nem könnyen... Max. tényleg játszótéren, a hasonló gondokodásúak között.

Sok nő elköveti a hibát, hogy amikor anya lesz, elveszíti saját magát, és onnantól kezdve csak anyaként gondol magára, és csak úgy definiálja magát. Ezért maradnak el ilyenkor a barátok, mert ők TÉGED akarnak, és nem az anyát, aki lettél.


Először is magadat tedd helyre ilyen szempontból, és utána nem lesz gond - feltehetően - a barátkozással sem.

2013. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szűkszavú vagy, akkor őt ajánlom: [link]


Kicsit több infó?

2013. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat. :) Csak nem.gondoltam volna, hogy bárki is reagál.

22 éves vagyok, 9 hónapos a kisfiam. Nem szellemültem át csak anyukava, csak.akit egyszerűen.igazi barátnőmnek mondhatok, messze laknak. A játszótér kicsit később, mikor a gyerek már tud játszani, biztos jó lesz, de.én nem vagyok egy "leszólítós" fajta. :)

Nem is.feltétlen.muszáj szintén.anyukat találnom, éleg lenne valakivel néha.egy kis csajos program. :)

2013. júl. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!