Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek vége a barátságunk...

Szerintetek vége a barátságunknak?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nekem csak egy igazi barátnőm van (régóta ismerjük egymást), de mostanában egyre többet csalódok benne, a hét elején is úgy volt, hogy találkozunk, de valami mondvacsinált indokkal lemondta, ami nekem nagyon rosszul esett, mert, ha annyira akart volna találkozni, nem tette volna. Hívni is csak akkor hív telefonon, ha unatkozik. Ugye ez már nem igazi barátság? Mit tegyek, szíktsam meg vele a kapcsolatot? Már nem is bízom meg benne annyira. Csak azért nem tudok döntésre jutni, mert tényleg ő az egyetlen "igazi" barátnőm és ha még ő sincs tényleg egyedül maradok. Pedig már elhatároztam magam. Vagy csak túl komolyan veszem? 19/L
2013. júl. 20. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szakítsd meg vele a kapcsolatot de légy nyitott mások felé. Beszélgess mindenkivel, légy kedves és jóindulatú.
2013. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélned kellene vele erről, nem csak úgy megszakítani a kapcsolatot vele és a beszélgetést követően már te is el tudod majd dönteni, hogy mi legyen.
2013. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Évekig tűrtem ezt az állapotot, sok-sok év barátság után. Már nagyon durva mellébeszélésekkel magyarázta meg, miért nem ér rá. Persze nagy csalódás volt, de amikor az eljegyzését is mástól hallottam meg, akkor elgondolkodtam rajta, ez nekem kell-e, mire jó ez az egész. Onnantól fogva nem kerestem. Erre egy jó idő elteltével egy közös ismerőstől üzent, hogy sajnálja, hogy így alakult. De vajon mit sajnál, meg ebben az esetben nincs az ő sajnálkozásának helye, nem? Azóta ugyanez van folyamatosan. Én már kezdek belefáradni. Nincs megbízható erkölcsös ember?
2013. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Én már beszéltem vele többször is, de ő egyszerűen ilyen, nem vátozik sosem semmi, ezért vagyok már azon a ponton, hogy hagyjuk az egészet, én is úgy vagyok, mint az utolsó válaszoló, belefáradtam. Utolsónak külön írom, hogy a te eseted még durvább, mivel még az eljegyzését sem közölte veled és szerintem nem egy közös ismerősötöknek kellett volna mondani, hogy sajnálja, hogy így alakult, hanem Neked.
2013. júl. 20. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, merre laksz? Csak mert én is mentem már át hasonlón és esetleg beszélhetnénk.


19/L

2013. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék, hogy sajnos, én is voltam úgy, hogy egy fiú barátommal már nem tudtam mit beszélni. Chatben jobban szerettem volna vele, mert közben másra is kell figyelnem és nagyon nem volt igazán témánk. S emiatt én voltam a mondvacsinált, de aztán rájöttem hogy ez így nem jó, s mindig felvettem neki amikor tudtam, s beszéltem vele. De rájött ő is, hogy ez így tényleg nem jó. Sajnos, elmúlt a barátság köztünk.
2013. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne szakítsd meg vele a kapcsolatot..csak barátkozz másokkal is és így nem maradsz egyedül :).Lehet hogy közbe jött neki valami vagy nem tudom de biztos hogy még barátok vagytok :)!!
2013. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!