Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek vége lesz a...

Szerintetek vége lesz a barátságunknak?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk legjobb barátnők, ő 15 éves lesz én meg 14 leszek. Lassan egy éve, hogy elköltöztem, 300 km-re az otthonomtól. Mivel most a 9.-es, új suliba ment, és van neki egy jó barátnője. Nem tudok róla semmit, (a barátnőjéről) de szerintem már egymást tartják B.F.F.-jüknek. Chaten mindig azt mondja bnőm, hogy örökre legjobb barátnők leszünk, akkor is, ha már nem egy országban élünk , háromhavonta látjuk egymást. Anyukám nem akar elkeseríteni, de azt mondta, hogy általában minden barátságnak vége van, előbb-utóbb. DE ÉN NEM AKAROM! és már észrevettem, hogy RETTENETESEN irigy vagyok a csajra, és legszivesebben megfújtanám :S Félek...
2013. márc. 1. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában az általános iskolában kötött barátságok vagy megszakadnak,vagy felületessé válnak.Mindenki beilleszkedik az új közegbe,mivel ott éli mindennapjait.Én is tartani akartam a kapcsolatot a volt barátaimmal,de csak eggyel vagyunk igazi,szoros barátságba,mert ő még most,11.-ben is osztálytársam.A többiekkel sajnos csak felületes.
2013. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szemléleteddel van baj. 14 évesek között már nincs olyan, hogy legjobb barátnő, vagy legalábbis nem csak egyetlen, kizárólagos ilyen kapcsolata lehet valakinek. Attól még, hogy összebarátkozott valaki mással, veled megmaradhat ugyanolyan jó a kapcsolata. Maradhattok ugyanolyan őszinték. Írhattok egymásnak levelet hetente. Tehát szerintem ne kitúrni próbáld az új barátnőt, hanem bennmaradni mellette. Érdeklődj rendszeresen, hogy mi történt a barátnőddel, írd meg neki, hogy veled mi történt. Néha küldhettek levélben vagy csomagban egymásnak apró ajándékokat (meg különben is írtad, hogy pár havonként találkoztok). Szóval semmi sincs veszve, de ne próbáld aláásni az új barátnőt, mert csak a ti barátságotok fog megromlani tőle.
2013. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem szeretném kitúrni az új barátnőjét, meg nekem is van egy kicsit hasonló, mert megértem hogy szüksége van neki is a támogatásra, csak kicsit fáj..
2013. márc. 1. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet több legjobb barátnőd is :)

minden emberben mást lehet szeretni... nem csak jobban vagy kevésbé, hanem simán, máshogy.

nem csak neki, hanem neked is lesznek még más nagyon jó barátaid is.

2013. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) De attól függetlenül megmaradhatunk legjobb barátnőknek, ha akarjuk?
2013. márc. 1. 18:10
 6/6 anonim válasza:
PERSZE! Sőt szerintem, neked találkoznod kéne azzal a csajjal (a barátnőd barátnőjével) és szerintem jóban lennétek. :)
2014. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!