Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Inaktiválnád magad facebook-on...

Inaktiválnád magad facebook-on a helyemben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, észrevennék-e, hogy eltűntem. Főleg a barátom és a barátnőim...

2013. júl. 18. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
felesleges ilyennel szórakozni
2013. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
nem vennék észre, csak azok, akikkel sokat beszélgetsz vagy rendszeresen tartot a kapcsolatot ott
2013. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*tartod
2013. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem érdekel a fészbuk szóval lehet rohadtul nem tűnne fel ha eltűnne valaki onnan:)
2013. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

ha hozamosabb ideig nem leszel, akkor talán keresnének,

viszont ezt nem lehet így tudni, Te ismered a baráti körödet, ismerőseidet N

2013. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az a kérdés, miért akarod ezt leellenőrizni. nekem eszembe se jutna ilyen, nem érdekel, ezért nem inaktiválnám magam.
2013. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mostanában senki sem foglalkozik velem, mindenkinek én írok. Sosem hívnak fel. Semmi. (Messze lakok sajnos mindenkitől, így találkozni is ritkán tudunk.)

De mintha már nem is lennének kíváncsiak rám.

Érdekelne, hogy mikor veszik észre, hogy nem írtam nekik...

2013. júl. 18. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, én meg is tettem, mert amúgy sem voltam oda érte, csak a kapcsolattartás könnyítése okán hoztam létre. Senkit nem érdekelt az érdeklődésem, azt sem vették észre, hogy nem vagyok már fent.
2013. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz megválaszolni.

Lehet, hogy a Facebookos ismerőseid nem olyan aktívak FB-n, nem ott élik az életüket, és csak neked tűnik úgy, hogy elhanyagolnak.

Lehet, hogy felszínes barátságokat sikerült csak kötnöd (Facebookon megjegyzem, nem meglepő).

Lehet, hogy akadnak jó barátok ott, de épp nem túl aktívak FB-n, vagy más problémájuk van.


Szerintem inaktiválhatod, törölheted is, az igazi barátok Facebook nélkül is barátok maradnak, a többi meg, aki csak ott hajlandó szociális életet élni, szánalmas és le van tojva.

2013. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akikkel fészbúkos barátok vagytok csak nem hiszem hogy észrevenné, az igazi barátaid akiket nemcsak látásból ismersz és össze szoktatok járni lehet észreveszi egy idő után
2013. júl. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!