Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy legyenek...

Mit tegyek, hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés
Jó tudom, barátkozzak.. De az a baj, hogy ez nem nagyon megy mert elég csendes tipus vagyok...Próbálok beszélgetni ha társaságba kerülök, de ez nem tart sokáig mert kifogyok a témákból. 17/L vagyok és szerintem nagyon ciki, h nincsenek barátaim. Tudtok segíteni? :(

2013. júl. 17. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Gondolom nem nézel ki jól, mert akkor nem neked kéne fáradozni a témákon...
2013. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Merre laksz? Én barátkoznék szívesen :)


19/L

2013. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
komolyan a külsőtöl függ h az embernek legyenek barátai??
2013. júl. 17. 23:01
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Kedves első, te ma mindenhova beírsz valami idétlen, paraszt választ? Kicsit unalmas, hogy mindenhol téged látlak, és rontod az önbizalmát azoknak, akiknek amúgy sincs sok.
2013. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudlak érteni :(.

Témák találásában nem segít, de eligazodni a kommunikáció útvesztőjében, és a jó kommunikáció elérésében igen (ami pedig elengedhetetlen ahhoz, hogy barátokat találj). Vera F. Birkenbihl könyvére gondolok, én nagyon élveztem az olvasását, és általa jobban kommunikálok, önbizalmat ad! A címe: Kommunikációs gyakorlatok

Mielőtt társaságba kerülnél, tudatosan gyűjts néhány témát! Remélem, segítettem, igyekeztem :).

14/L

2013. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én már megelégeltem, hogy ez van, mostanában kezdtem el dolgozni rajta. Igazából nekem vannak/voltak/lennének barátaim, de én már nem kérek ezekből az emberekből. A lényeg, hogy ne úgy állj hozzá az ismerkedéshez, hogy "jaj remélem vele végre összejön valami", hanem "egy újabb ember, akivel tökjól elvagyok", remélem érthető mire gondoltam : )

Ha tudsz jól angolul, akkor linkelhetek pár dolgot, ami nekem sokat segített : )

2013. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem ne görcsölj rá :D Elég fura tud lenni, ha van egy csaj/srác aki görcsösen próbálkozik. Nem nagyon tudom átérezni, de a másik fél felől akikkel gondolom barátkozni próbálsz, ha nagyon idegeskedsz meg folyton próbálod erőltetetten pörgetni a beszélgetést az zavaró és idegesítő, az jöhet le, hogy esetleg túlbuzgó vagy meg ezek, még ha nem is vagy az. Egyszerűen csak próbáld jól érezni magad azokkal akikkel beszélsz....
2013. júl. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amugy egyáltalán nem görcsölök rá. Szimplán beszélgetek társaságokban. Remélem, hogy a jövőben keresni fognak. Bejelölöm őket fb-on. Gondolom mad rám irnak, hogy mivan velem, élek e még. De semmi. Ilyenkor tűndök el azon, hogy vagy televanak barátokkal, és nem kell még egy, vagy én vagyok unszimpatikus személy...
2013. júl. 18. 18:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire barátkozni szeretnél, akkor válaszoltál volna a kérdésemre. De ezek szerint mégsem olyan fontos.
2013. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó lenne az angolos dolog csak sajna kezdő szinten tudok csak angolul...
2013. júl. 18. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!