Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? (lent) Veletek...

Miért van ez? (lent) Veletek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Vannak olyan 'barátok' akik egyszer adják a szépet, és azt mondják hogy ők tényleg a barátaim meg minden..utána meg sehol semmi. Néha csak beszélgetni szeretnék valakivel, de nincs kivel:/ 15/l
2013. júl. 16. 20:33
 1/2 anonim válasza:
mert igazi csitrik. már bocs ha durvát mondtam, de ez sajnos így van, én is tapasztaltam. megnyugtatlak, hogy rengeteg emberrel van ez, nem vagy egyedül. ilyenkor az álbarátokat le kell szarni és ki kell nyitni a szemed, hogy kik azok akik még a bajban is kitartottak melletted. mert hát azok az igaz barátok.
2013. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de még fiú is volt ilyen. először rám volt kattanva meg olyan voltam neki mintha a húga lennék most meg nem is beszélünk.
2013. júl. 16. 21:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!