Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek akikekkel úgy...

Szerintetek akikekkel úgy gondolod hogy jóban vagy de nem keresnek és nem írnak akkor sz------nak rád vagy ez nem feltétlenül van így?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi esetre sem gondolok ilyet, tudom, hogy szeret aki szeret, de nem egy életet élünk, így az is elég ha csak akkor beszélünk amikor valami fontos történik
2013. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem keres, akkor igen, sz@rik rám, de magasról ám.
2013. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel... nem hinném, hogy azért nem írnak mert nagyon érdekled őket.
2013. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az az érdekes hogy 5ből 4 eljön velem ha lehívom és akarnak találkozni csak nem ők keresnek engem hanem én őket!
2013. júl. 14. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van néha. Amikor meg nem, rosszabb. Vagy nincs kedvük, vagy elfoglaltak, vagy én menjek oda hozzájuk, és nézzem ahogy kockulnak, vagy esetleg az az első mondatuk az invitálás után, hogy "Jó, de most nincs pénzem, úgyhogy majd kisegíthetnél"...

És az a gáz, hogy tényleg csak otthon ülnek...

2013. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!