Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz vagyok azért mert nem...

Rossz vagyok azért mert nem feltétlenül kedvelem a tömegkutyákat mint pl. bichon, német juhász, amstaff, stb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, egyáltalán nem vagy ezért rossz.
2013. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Mondjuk az bichon tök aranyos, most rákerestem, nem tudtam milyen.

Én szeretem a kutyákat, de vannak olyan fajták ami nem kellene soha, mert pl. félek tőle.

2013. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Miért lennél rossz? Mindenki maga dönti el, hogy mi tetszik neki és mi nem. Én nem bírom a kistestű kutyákat... Na és?
2013. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát csak mert ítélkezek egy fajta felől. Amúgy nem utálom őket csak nem szeretem mert a fél világnak ilyen van :/
2013. júl. 11. 14:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, de sokan el fognak itélni! Én például a versenyzésre használt tömegkutyákkal sem vagyok kibékülve (border...), nagyon szoktak utálni érte ha kifejtem.
2013. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Igazából velük az a gond hogy mivel tömegkutyák és nagy a felvevőpiacuk,tömegtermelés van náluk és ez együtt jár a fajta silányodással is.
2013. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor a te kutyád a keverék: na, abból ugyanolyan senkinek nincs a világon :D
2013. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nem vagy rossz, miért lennél? :)

Nekem is van egy rakás fajta, ami tetszik, cuki, aranyos, szép, okos, rafinált...de a büdös életben nem tartanám őket, mert NEKEM állandóra nem felelnek meg, nem passzolnak hozzám...ettől függetlenül elhülyéskedem, játszom velük, gazdikkal együtt sétálunk, stb-stb...de az én keverékemmel is vannak így, hogy nem kéne ismimnek, mert túl domináns szerinte és nem tudná kézben tartani pl...ahány ház, annyi szokás :D

2013. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. Az én jellememhez is nagyon kevés kutya illik, ettől független pl. ideiglenesbe szinte bármilyen kutya jöhet, meg anyuék vizsláját is szívesen gondozom 1-2 napig, de hosszútávon nem kéne.
2013. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
5. válaszoló borderem van :DD lehet hogy manapság tömegkutya de amikor az elsőt kaptam alig volt még és utána nem tudtam más fajtát választani :3 :P
2013. júl. 13. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!