Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz vagyok azért mert nem...

Rossz vagyok azért mert nem feltétlenül kedvelem a tömegkutyákat mint pl. bichon, német juhász, amstaff, stb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De mint írtam, én különválasztom az átlag emberek tömegkutyáit és a sportolókét. Szerintem a sportokban már elég rég a border az egyik legdivatosabb.
2013. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:)
2013. júl. 13. 12:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én majdnem 20 éve imádom a németjuhászt, számomra az "A kutya". Amúgy szerintem az még nem is annyira tömeg kutya, megfelelő példányt pedig ritkaság találni (sajnos)... na mindegy.

Én sem kedvelem a divat fajtákat, vagyis inkább ha csak divatból veszik az emberek, nem azért, mert nekik valóban, tényleg az a kedvencük (és nem divathullám hatására lett az).

Amitől rosszul vagyok az a yorkie, csivava, palota pincsi, havanese, blognese stb, amstaff, pitbull és hasonlók, mert manapság boldog-boldogtalannak ilyen van (legtöbbször szaporítótól) és itt is minden második kérdés velük kapcsolatos és az utcán is folyton ezeket látja az ember. De nem gondolom, hogy emiatt rossz emberek lennénk. Vagyis én nem bántom azokat a kutyákat és azokkal is normálisan viselkedek, egyszerűen csak már unom még a témát is :D és nekem nem kéne olyan kutya.


Mellesleg azokat utálom, akik a kistestű kutyás kérdésekhez beírják a "p.nanyaló" és hasonlóan emelkedett kifejezéseket. Én sem kedvelem őket, de azért mégis!

2013. júl. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
én tipikusan olyan vagyok, aki minden kutyát kedvel, de nem mondanálak emiatt rossz embernek, mert én sem nézem azt jó szemmel, ha az emberek csak azért vesznek kutyát, mert hogy "jajj, ez a fajta manapság divatos meg menő"...nekem már régebben is tetszettek az amstaffok, és nagyon nem tetszik hogy már boldog-boldogtalannak ilyen kutyája van :/ Nekem törpe schnauzerem van egyébként, szerintem szintén nem az a "divatkutya",mert nagyon kevés embernek látom hogy olyan kutyusa lenne, pedig csodálatos fajta :)
2013. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!